Anasayfa / GÜNDEM / Gülen medyasının son kumpası!
icki

Gülen medyasının son kumpası!

Cemaat medyası, dershane olayıyla başlayıp 17 ve 25 Aralık darbe girişimiyle devam eden süreçte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan nefretini her fırsatta kullandığı provokatif ve yalan haberlerle ortaya koymaya devam ediyor.

ERDOĞAN NEFRETİ GEZİZEKALI YAPTI

Gezi parkı eylemcilerinin Beşiktaş’ta bulunan Bezm-i Alem Valide Sultan Camii’ne ellerinde biralarla girip kutsal değerleri ayaklar altına alması cemaat dizisine senaryo konusu oldu.

Her platformda dalga konusu olan cemaat dizilerinden olan Küçük Kıyamet, son bölümünde camide yaşanan bu olayı Hükümet’in bir kumpasıymış gibi göstermeye çalıştı.

İLK CİHAN GEÇMİŞTİ

Taksim Gezi Parkı olaylarının Beşiktaş’a sıçramasının ardından eylemciler, Bezm-i Alem Valide Sultan Camii’ne girmiş ve caminin içerisinde içki ile sigara içildiği ilk olarak Cihan Haber Ajansı’nda (CİHAN) yayınlanmıştı.

stv-cami-icki1

Daha sonra Zaman Gazetesi İstihbarat Şefi İbrahim Doğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki şahsi hesabından camiye bira şişelerinin sonradan konulduğunu iddia ederek, kendi medya grubundaki CİHAN’ın 3 Haziran tarihli haberini yalanlamaya kalkmıştı.

cihan

İDDİANAMEDE DE YER ALDI

Mahkeme tarafından kabul edilen Gezi Parkı olaylarına ilişkin 255 kişi hakkında hazırlanan iddianamede Bezm-i Alem Valide Sultan Cami’nin pencere önünde içi boş ezilmiş halde bira kutusu ile müezzin bölümünde boş sigara kutusu, söndürülmüş sigara izmaritleri bulunduğu belirtilmişti.

(AK HABER)

 

MEDYAGUNDEM

kk1

Takozlar odası kaos kokusunu aldı!

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nden Gezi ayaklanması öncesinde olduğu gibi üyelerine sözde adalet yürüyüşüne …

banu

2. Gezi diye Batı’daki efendilerine yaltaklanıyor!

Referandum sonrası sokağa çıkan Banu Güven, eylemcilerin Gezi olaylarının yeniden çıkabileceğini düşündüğünü söyledi. 16 Nisan’da …

kartal2

2. Gezi demiyorlar mı bir gülmek geliyor!

Türkiye referandumda kararını ‘evet’ten yana kullandı. Ama bunu hala kabul edemeyenler var. 16 Nisan günü …

2 Yorumlar

  1. Kemal beziroğlu

    GÜLEN silivride rahat edersin

  2. Duyduğuma göre Erdoğan karşıtı gezizekâlı paraleller yeni olağan genel kurul toplantısını savcı zek başkanlığında silivride yapacaklarmış.
    Yakında savcı zek silivri imamı sıfatıyla oraya tayin olmuş. Pensilvanyadan mazbatası gelir gelmez göreve başlıyormuş.Daha sonraki genel kurulları daha yüksek katılımla yapma konusunda kararlı imişler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir