Anasayfa / ANALİZ / Genç FETÖ’cü subaylar tedirgin!
feto-darbe

Genç FETÖ’cü subaylar tedirgin!

Fetocular şimdi de şehit cenazelerine dadandılar, askeri terörle mücadelede zaafiyet içine düşürüp, ülke yönetimine el koydurmak için darbeye kışkırtıyorlar. Bugün Cumhuriyet’te yayınlanan bir haber “Genç FETö’cü subaylar rahatsız” kurgusundan baika birşey değildi.


MEDYAGUNDEM.COM- Türkiye’nin birliğine ve bekasına kast eden ihanet şebekesi Fetocu terör örgütü, şimdi de şehitlerimizin cenazeleri üzerinden ülkeyi karıştırıyor. Bir yandan PKK’nın terörüne destek olup, şehitler üzerinden de hükümeti hedef alan Fetocu terör örgütü özellikle Cumhuriyet gazetesinin kirli operasyonları için kullanıyor.

Şehit olan kardeşi için üzerinden üniformayla verdiği siyasi mesajlar FETÖ ve PKK medyasına malzeme olan yarbay Mehmet Alkan’la ilgili bugün  Cumhuriyet, “Bu TSK’nın da sesi” başlıklı bir haber yayınladı. Haberde “milli güvenlik uzmanı” ünvanıyla Mesut Ülker’in görüşlerine yer verildi.

Yarbayın şehit cenazesindeki tepkisini Türk askerinin terörle mücadelede zaafiyet göstermesine yol açacak bir kurgu operasyona malzeme eden Cumhuriyet’in görüşünü yayınladığı Mesut Ülker, paralel örgütün bir elemanı olarak biliniyor. Ordudan da paralel örgüt üyesi olduğu için atıldığı iddia ediliyor.

Dün çözüm sürecini yürütüyor diye hükümeti “PKK’ya taviz vermek”le suçlayan, “Türkiye’yi bölecekler” diye kara propaganda yapıp, çözümü sabote etmek için her türlü fırsatı kollayan Fetocu terör örgütü, şimdi de çözüm sürecinin gerekliliğinden söz etmeye başladı.

Tam bir paralel alçaklık kurgusuyla PKK terör örgütü ile mücadele eden askeri güçsüz bırakmak, motivasyonunu kırmak amaçlı haberlerden biri olan Cumhuriyet manşeti de Fetocu bir kumpas planından başka birşey değil.

Mesut Ülker’in Cumhuriyet’te yayınlanan şu sözleri de tam Fetocu alçaklığın göstergesi:

Bugün terörle mücadele konusunda güvenlik güçlerinin saha operasyonları belki devlet anlamında doğru olmakla beraber 2.5 – 3 senedir adı ne olursa olsun bir çatışmazlık durumu söz konusu olunca Türkiye bundan memnun kaldı. Türkiye’yi yönetenler daha önce Türkiye’ye böyle bir şeyi tattırdıkları için haklı olarak o yarbay da kardeşinin şehadet törenin de böyle bir şey söylemesinden daha dolay bir şey yoktur. Onu hain ilan edenler haindir. Kurum içerisinde de, TSK komutanları da o yarbaya sahip çıkmak durumunda olacaklardır. Ben açıkçası bu sesin sadece yarbayın sesi olmadığını düşünüyorum. TSK’nin de aynı zamanda bu bir sesi, nefesi olarak bakmak lazım. Patlamalar bundan sonra gelecektir. Şehit aileleri, TSK yetkililerinden. Bu konuda bir mermi, bir oy, bir bomba yaklaşımı 6 Haziran öncesi tadılan durumla alakalı bir şey.”

Fetocu terör örgütü son çare olarak Türk askerini kışkırtmaya çalışıyor. Terörle mücadele zaafiyeti gösteren bir ordu peşindeki Fetocuların asıl derdi askere darbe yaptırmak…

Cumhuriyet gazetesi nasıl Ak Parti’nin ilk iktidar yıllarında “Genç subaylar rahatsız” manşetiyle askeri darbeye kışkırttı, şimdi de darbeci Fetocular ile elele yeni bir darbe tahriki peşinde…  Mesut Ülker’in sözlerini de “TSK’daki genç FETÖ’cü subaylar rahatsız” şeklinde okumak yanlış olmaz!

MEDYAGUNDEM

macron2

Bu haberi FETÖ paçavrası Cumhuriyet görmeyecek!

Sosyal medya üzerinden 14 Temmuz Fransız Milli Günü törenleri sırasında Fransa Cumhurbaşkanı Macron’u öldüreceğini yazan …

cumhu4

FETÖ paçavrasının hedefinde 15 Temmuz ruhu var

Yöneticileri ve çalışanları FETÖ’den tutuklu olan ve eski genel yayın yönetmeni vatan hainliğinden yargılanan Cumhuriyet …

asker

Askerlerimizi zehirleme tam bir FETÖ taktiği

Manisa’da askerlerin yediği yemekten zehirlenmesinin sebepleri araştırılırken Balyoz kumpasında adı geçen ve görevinden istifa eden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir