Anasayfa / GENEL / Gece hepsini inceledim artık devran değişti
erdogan

Gece hepsini inceledim artık devran değişti

İstanbul’daki ziyaretlerini tamamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’ya geçti. Havalimanında kendisini bekleyen binlerce vatandaşa hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Güneydoğu’ya, Doğu’ya baktım. Gece hepsini inceledim. Devran değişti. Daha iyi olacak bunan inanıyorum. Kasım 2019’u unutmayın. Dün akşam bir işaret fişeği atıldı. Mart ve Kasım 2019’a” ifadelerini kullandı.

Tarihi referandum oylamasını İstanbul’da takip eden Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün de İstanbul’da bir dizi ziyarette bulundu.

İstanbul’daki ziyaretlerini tamamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’ya hareket etti. Ankara Esenboğa Havalimanı’na inen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ankara Esenboğa Havalimanı’nda coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Alanda kendisini bekleyen vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz hep söyledik ya bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, beraber olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Rabia’mızı unutmayacağız. Biz tek millet için, tek bayrak için, tek devlet ve tek vatan için EVET dedik. Milletimiz de şüphe duymadığı için EVET dedi” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında şunları kaydetti:

“DEVRAN DEĞİŞTİ”

Güneydoğu’ya, Doğu’ya baktım. Gece hepsini inceledim. Devran değişti. Şimdi istikamet üzere bir gidiş var. Daha iyi olacak bunan inanıyorum. Fakat Kasım 2019’u unutmayın. Dün akşam bir işaret fişeği atıldı Mart 2019’a ve Kasım 2019’a. Tamam. Ona göre zaferler bizi sarhoş etmeyecek. Ama biz biliyoruz ki zafer anıtlarını ancak şehitler diker. İşte Ankaralı ne yaptı? Külliye’de kendini ortaya koydu. Kahramankazan’da kendini ortaya koydu. Bizim aslanlarımız, özel harekatta, ne yazık ki 56 şehit verdik. inşallah daha iyi olacak. Daha fazla vaktinizi almadan Külliye’de bir araya geleceğiz. Sizleri 17.30 gibi Külliye’ye bekliyoruz.

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

erdogan4

Erdoğan’dan Mescid-i Aksa hamlesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mescid-i Aksa gerilimi ile ilgili İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin’i aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir