Anasayfa / GENEL / Fırat Kalkanı’ndan sonra yeni harekat geliyor
erdogan8

Fırat Kalkanı’ndan sonra yeni harekat geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon’daki toplu açılış töreninde konuşuyor. Erdoğan, “Fırat Kalkanı harekatının birinci etabını bitirdik, Bundan sonra da olacak tabi. Yeni harekatlarını yapıyoruz, yeni isimler vereceğiz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon’daki toplu açılış töreninde konuştu.

“YENİ HAREKATLAR GELİYOR”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon’daki toplu açılış töreninde konuşuyor. Erdoğan, “Fırat Kalkanı harekatının birinci etabını bitirdik, Bundan sonra da olacak tabi. Yeni harekatlarını yapıyoruz, yeni isimler vereceğiz.” dedi.

İşte Erdoğan’ın konuşmasının satır başları:

Yanımda birçok Bakan arkadaşımla beraber geldim. Bu Trabzon’a verdiğimiz önemin bir ifadesidir. Sağlıkta bugüne kadar Trabzon’a 24 yeni tesis kazandırmışız. Şimdi sıra proje çalışmaları süren ve benim adeta aşkım diye ifade ettiğim şehir hastanesine geldi.

BUNUN ADI KASET GENEL BAŞKANLIĞIDIR

Modern bir kalkınma ve modern bir şehircilik şehir hastaneleriyle olur. Lafla peynir gemisi yürümez. Kılıçdaroğlu’nun SSK’ya genel müdür olduğu döneme bak. Savaş Ay’ın programında beyefendinin genel müdür olduğu zamanı seyrettiniz değil mi? Ne diyor o dönem daha iyiydi dedi. Ula sen ne işe yararsın! Bunun adı kaset genel başkanlığı. Türk siyasetini bunlar negatif tipleridir.

TÜRKİYE’YE YAMANMIŞ ASALAKLARINI SÖKÜP ATMAYA HAZIR MIYIZ

16 Nisan bizim için devrimdir. Ayağımızdaki prangalardan kurtulmak istiyoruz, mesele bu. İkide bir prangaları tutarak çekmek isteyenlere 16 Nisan’da dur demeye var mıyız? 16 Nisan’da bu ülkenin gidişini engellemeye çalışanlara dur demeye var mıyız? Bu Batı’nın Türkiye üzerinde yamanmış asalaklarını söküp atmaya var mıyız? Bu hizmetlerin çıtasını yükseltmek için evet demeye hazır mıyız?

ONUN İÇİN İÇİŞLERİ’Nİ TRABZONLU BİR ARKADAŞIMIZA EMANET ETTİK

Trabzon Türkiye’nin huzurunun güvenliğinin kilit taşıdır. Trabzon’un devlete küstüğü görülmemiştir. Onun için İçişleri Bakanlığı görevimizi Trabzonlu bir arkadaşımıza, Süleyman Soylu Bey’e iemanet ettik. Kendisi ve ekibini teröre karşı mücadelesinde kutluyoum.

“16 NİSAN, ŞEHİTLERİMİZİN KATİLLERİ İÇİN BİR FERMANIN DA YAZILACAĞI GÜNDÜR”

15 Temmuz gecesi biri Ankara’da biri İstanbul’da olmak üzere iki Trabzonlu kardeşimiz darbeciler tarafından şehit edildi. Şu 16 Nisan şehitlerimizin katilleri için bir fermanın da yazılacağı gündür. AB ne der? George, Hansa, Helga ne der? Beni enterese etmez. Beni Allah ne der, Ayşe, Mehmet ne der? O ilgilendirir.

KADERE BAK!

Saadet Partisi’nin başındaki birileri de ‘hayır’ diyor. Kadere bak, kimler kimlerle yan yana geliyor. Onlar ‘hayır’ dedi diye biz duracak mıyız?

FIRAT KALKANI HAREKATI BİTTİ AMA…

Fırat Kalkanı harekatının birinci etabını bitirdik, Bundan sonra da olacak tabi. Yeni harekatlarını yapıyoruz, yeni isimler vereceğiz.

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

erdogan4

Erdoğan’dan Mescid-i Aksa hamlesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mescid-i Aksa gerilimi ile ilgili İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin’i aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir