Anasayfa / GENEL / Fetullahçılarla PKK ve DAEŞ ittifakını Fuat Avni denilen paralel trol açık etti
fuatavni-daes

Fetullahçılarla PKK ve DAEŞ ittifakını Fuat Avni denilen paralel trol açık etti

Fetullahçı Terör Örgütü’nün sosyal medyadaki trolü Fuat Avni, terör örgütleri PKK ve DAEŞ’in yapacağı saldırıları “devlet yaptı” algısı oluşturmaya çalıştı.


Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) sosyal medyadaki kara propaganda aparatı Fuat Avni, Suruç’la başlayan saldırıları hükümete, Cumhurbaşkanlığı’na ve MİT’e bağlamak için dezenformasyona başladı.

PKK-DAEŞ-MLKP’nin eylemlerini devlete yıkmak için…

Suruç’ta terör örgütü DAEŞ’in MLKP terör örgütüne yakınlığı ile Devrimci Gençlik Federasyonları Birliği üyesi gençlere karşı intihar saldırısında bulunmasının ardından PKK’lılar da asker, polis ve DAEŞ’çi olduğunu öne sürdüğü sivillere karşı kanlı eylemlere girişti.

FETÖ’nün sosyal medya trolü Fuat Avni, her üç terör örgütünün birbirlerine karşı ve Türkiye’yi hedef alacak saldırılarına karşı ön alma çabasına girerek olası eylemleri devlete yıkma için algı çalışmasına girişti.

KARA PROPAGANDA DA ZİRVE!

Terör örgütü DAEŞ ve PKK’nın çatışmasının hükümetin tırmandırdığı dezenformasyonunu yapan Fuat Avni, Türkiye’nin bunu Suriye’ye girmek için kullanacağını ve olası bir savaş için de İsrail’le anlaştığını iddia etti.

DEMİRTAŞ’I BARIŞ GÜVERCİNİ YAPTI!

Terör örgütünün siyasi kolu gibi hareket eden ve geçtiğimiz günlerde Kandil’le aynı doğrultuda açıklamalarda bulunarak halkı silahlanmaya davet eden Selahattin Demirtaş’ı barış kahramanı gibi sunan Fuat Avni, asker ve polise yönelik eylemlerle Demirtaş’ın itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını öne sürdü.

TERÖRİSTLERİN YAPACAĞI OLASI EYLEMLERİ DE HÜKÜMETE YIKTI

Terör örgütünün kara propaganda aracı Fuat Avni’nin, hükümete yakın STK’lara, AVM ve metro gibi kalabalık yerlerde canlı bomba eylemi yapacak terör örgütlerinin olası eylemlerini ön alarak hükümete yıkma çabasına giriştiği görüldü.

(HABER10)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir