Anasayfa / GENEL / Ekrem Dumanlı’nın faşist yoldaşından DAEŞ’e destek
gokce

Ekrem Dumanlı’nın faşist yoldaşından DAEŞ’e destek

Yaptığı ırkçı açıklamalarla dikkat çeken Fetullah Gülen grubunun gözdesi Ulusal Parti Genel Başkanı Gökçe Fırat Çulhaoğlu, IŞİD ve Kürtlerle ile ilgili skandal bir tweet attı.


Paralel örgütten gözaltına alınan ve tutuklananlara destek veren, yaptığı tüm açıklamalara CİHAN ve Samanyolu’nun istisnasız katıldığı Ulusal Parti Gökçe Fırat Çulhaoğlu, skandal bir tweet attı.

Paralel yapının medya organlarında boy gösteren ve eylemlerine destek veren Çulhaoğlu, “Allah IŞİD’lilere güç kuvvet versin, Peşmergelerin tümünü gebertsinler de cenazeleri bile türk toprağını kirletmesin bir daha.” diye tweet attı.

gfirat

Çulhaoğlu, geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ağır hakaretten tutuklanmış ve bir süre cezaevinde kalmıştı. Bu süreçte Çulhaoğlu’na sadece Fetullah Gülen grubunun destek vermesi dikkat çekmişti. Zaman gazetesi genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı, faşist Fırat ile başbaşa görüntü vermişti.

ekrem-sol3

(haber 10)

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir