Anasayfa / GENEL / Fetullahçıların savunduğu avukata bakın!
avukat2

Fetullahçıların savunduğu avukata bakın!

Hakimlik için mülakata giren Afyonkarahisar Barosu’na kayıtlı avukat Umut Kılıç’ın komisyona ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yaptığı hakaretler tutanaklarda belgelendi.


Paralel medyanın haberleriyle çarpıtmaya çalıştığı olayda Kılıç şok ifadeler kullanıyor.

Komisyon tarafından uyarılan Kılıç buna rağmen hakaretlere devam ediyor ve komisyona “Faşist AK Parti iktidarının uşakları” şeklinde hitap ediyor.

Bu hakaretler üzerine uyarılan Kılıç devam ederek “sizler iktidarın işbirlikçisisiniz ve emek hırsızısınız” şeklinde akıl almaz ithamlarda bulunuyor.

Bunun üzerine polis çağırılıp salondan çıkartılan Kılıç salondan çıkartılırken “hırsız, katil Erdoğan” sözleriyle ağır hakaretlerde bulunuyor. Komisyon ardından polis çağırarak “Sayın Cumhurbaşkanına ve mülakat görevi yapan komisyona hakaret eylemlerinden dolayı” tutanak tutarak polise intikal ettiriyor.

avukat

Bunca hakaret karşısında Paralel Medya ve Doğan Medya ise Avukat Kılıç’ı masum göstermeye çalışması dikkatlerden kaçmıyor.

belge

MEDYAGUNDEM

dershane-zaman

Bir denizde kum Fetocularda kahpelik haberi daha!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) önceki gün Paralel medyanın yayın organlarında yer alan “Danıştay dershane yasağını …

feto-kres

Polis haraç üssünü bastı Fetullahçı alçaklar kreş ajitasyonu yaptı

Paralel Yapı medya organları, Zonguldak’ta Paralel Yapı’ya ait tüm kurumları yapılan baskınları algı yönetmeye çalışarak …

vandaag3

Paralel ihanet örgütü bu alçaklığı da yaptı!

Paralel medyanın vukuatları sürüyor… İngilizce yayın yapan Today’s Zaman’ın Flemenkçe mesaj paylaşımında bulunduğu Twitter’daki hesabından …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir