Anasayfa / GENEL / Fetullahçılar ortada kalan bir tetikçisine daha iş verdi!
sazak-gulen

Fetullahçılar ortada kalan bir tetikçisine daha iş verdi!

Yurt Gazetesini Paralel medyaya entegre eden ve iki gün önce görevine son verilen Yurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak’a Fetullah Gülen sahip çıktı. Derya Sazak artık Çanakkale Üniversitesi’nde Paralel kadrolaşmadan sorumlu tutulan Sedat Laçiner ile birlikte Samanyolu TV kanalında program yapacak.


Sazak, Cemaat’in kanalı Samanyolu TV’de programa başladı. “Herkes İçin Özgürlük”isimli programda Sazak’ın yanı sıra eski Çanakkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner ve Doç. Dr. Maya Arakon yer alıyor. İki gün önce Yurt Gazetesi’nden kovulan Derya Sazak, gazetenin tirajını 8 bine kadar düşürmüş ve CHP’den çok Paralel Yapı’nın propagandasını yaptığı için CHP teşkilatları tarafından protesto edilmişti.

DERYA SAZAK’IN NASIL BİR PARALEL ÖRGÜT ELEMANI OLDUĞUNUN KODLARI İÇİN ŞU MEDYAGÜNDEM HABERLERİNE TIKLAYIN

derya-sazak

derya-sazak6

MEDYAGUNDEM

noel-stv

FETÖ senaryolu terör!

FETÖ’nün kanalı Samanyolu TV’de Reina’ya yapılan saldırı daha önce işlenmiş. FETÖ’den Noel baba maskeli terör …

noel2

FETÖ’den Noel baba maskeli terör saldırısı mı?

Rus Büyükelçisi Andrey Karlov’a yönelik suikastin provasını Samanyolu TV’de Kollama isimli dizide yaptığı ortaya çıkan …

enis-derya

O medya yöneticilerine hesap sorulsun!

Hürriyet ve Milliyet’e sorulsun; o iki muhabir FETÖ’nün talimatıyla Emniyet’ten nasıl çekildi? MEDYAGUNDEM.COM- FETÖ’nün en kudretli …

1 Yorum yapıldı

  1. Beykoz da bir konak daha alacak parayı vermez sana o haşhaşiler boğaz tokluğuna çaliştırırlar adamı bilesin derya sazak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir