Anasayfa / GENEL / CHP’nin gazetesini batıran paralel tetikçi kovuldu!
derya-sazak

CHP’nin gazetesini batıran paralel tetikçi kovuldu!

Gazetecilik kariyerini “paralel tetikçi” olarak bitirdi. CHP milletvekili Durdu Özbolat’ın sahibi olduğu Yurt Gazetesi’ni 8 binlere kadar indirerek batırdı. Fetullahçı terör örgütü medyasının baş üstünde tuttuğu paralel bir tetikçi. Yurt’un sahibi Derya Sazak’ı kovdu.


Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevinden ayrıldıktan sonra büyük umutlarla Yurt Gazetesi’ne transfer edilen ve gzetenin Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirilen Derya Sazak görevden alındı.

Yurt Gazetesi’nin kurucu Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ görevine geri döndü.

DERYA SAZAK DÖNEMİ: İŞTEN ÇIKARMALAR İLE ANILACAK

Ocak ayında ödenmeyen maaşlar sebebiyle gazetecilerin eylem yaptığı, Şubat ayında ise eylem yapan gazeteciler başta olmak üzere pek çok Yurt çalışanının işten çıkarılması ile gündeme gelen Yurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak, gazetenin tirajını da 8 binlere kadar indirdi.

YURT FETULLAHÇI SUÇ ÖRGÜTÜNÜN ETKİSİNDEN ÇIKIYOR MU?

Yurt gazetesi de Fetullahçı terör örgütüne entegre olan gazetelerden biriydi. Fetullahçı televizyon Samanyolu TV’de program yapıp, Fetullahçı medyanın övgü düzdüğü bir adam olan Derya Sazak’ın kovulması, Merdan Yanardağ’ın geri dönüşü, Yurt’un paralel şebekenin etkisinden çıkıp, Perinçek modeli bir ulusalcı gazeteye dönüşebileceği konuşuluyor.

sazak

derya-sazak6

ozkok-sazak

 

MEDYAGUNDEM

enis-derya

O medya yöneticilerine hesap sorulsun!

Hürriyet ve Milliyet’e sorulsun; o iki muhabir FETÖ’nün talimatıyla Emniyet’ten nasıl çekildi? MEDYAGUNDEM.COM- FETÖ’nün en kudretli …

yurt6

CHP’de yolsuzluk foseptiği patladı; hem de CHP’li gazete yazdı!

CHP eski Parti Meclisi üyesi ve eski Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat’ın sahibi olduğu Yurt gazetesi, …

yurt-istifa

CHP’nin teröristsever gazetesinde toplu istifa depremi!

Yurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Yanardağ’ın ardından birçok çalışan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir