Anasayfa / GENEL / Fetullahçı terör örgütü medyasına el konulmasın da ne yapılsın?
zaman-besiktas3

Fetullahçı terör örgütü medyasına el konulmasın da ne yapılsın?

CHP’li Beşiktaş Belediyesi dün Gezicilerin mabedi Abbasağa Parkı’ma iş makineleriyle girdi Fetullahçı terör örgütünün amiral gemisi Zaman, olayı Ak Parti yapmış gibi bir algı oyunu çevirdi.


MEDYAGUNDEM.COM- Gezicilerin mabedi Abbasağa Parkı’na dün Beşiktaş Belediyesi’ne ait iş makineleri girdi. Partaki spor aletleri söküldü, iş makineleri kafe yapımı için çalışmaya başlayınca ortalık karıştı.

Spor aletlerinin yerine kafe yapılacağını öğrenen mahalleli, duruma tepki gösterip parkta yapılacak inşaatı engellemek için beklemeye başladı. Mahalle sakinleri, parktaki inşaata sosyal medyadan da tepki gösterdi.

Abbasağa Parkı’nda kafe isyanı çıktı. Parkın giriş kısmındaki spor aletleri dün Beşiktaş Belediyesi ekipleri tarafından söküldü.

ZAMAN GAZETESİ CHP’Lİ BELEDİYENİN ADINI GİZLEDİ

Fetullahçı terör örgütünün amiral gazetesi Zaman’da o haber CHP’li Beşiktaş Belediyesi’nin adı gizlenerek yayınlandı. Haberde Beşiktaş Belediyesi’nden hiçbir biçimde söz edilmeyerek sanki Ak Partili İstanbul Büyükşehir Belediyesi yapmış gibi bir algı oyunuyla “Beşiktaş’ın en gözde parkı da elden gidiyor” denildi.

Fetullahçı sahtekarlık bir kez daha kendisini gösterdi.

İşte Zaman’ın skandal haberi:

zaman-besiktas1

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir