Anasayfa / GENEL / Fetullahçı soysuzlar bunu da yaptılar!
stv2

Fetullahçı soysuzlar bunu da yaptılar!

Paralel Yapı’nın medya organlarından Samanyolu Haber, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mitingini skandal bir altyazıyla yayınladı.


Paralel örgütün medya organlarından Samanyolu Haber, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mitingini 8 dakika, “Yasal zorunluluktan dolayı…” altyazısıyla ekrana taşıdı.

17-25 Aralık darbe girişiminden sonra planları ortaya çıkan Fetullah Terör Örgütü, hükümet aleyhine yayınlar yapmaya devam ediyor. Daha önce bir çok çirkin yayına imza atan paralel medya bu sefer kirli propagandanın dozunu kaçırdı. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Artvin’deki mitingini “Yasal zorunluluktan dolayı…” altyazısıyla ekranlarına taşıyan Samanyolu Haber skandala imza attı.

stv

MEDYAGUNDEM

gurcan-balik

FETÖ’cü kilit isim gözaltında

Ahmet Davutoğlu’nun Fetullah Gülen’i ziyaret ettiğini Abdullah Gül’den saklayan Gürcan Balık’ın gözaltına alındığı bildirildi. Ankara’daki …

davutoglu1

Davutoğlu’ndan Yunan adalarında tatil keyfi!

Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ailesi ve yakınlarıyla birlikte tatile çıktı. …

feto-site

Uyuma TİB, FETÖ’nün bu oyununa dikkat!

FETÖ’nün medya ayağı türlü hilelerle terör yayınlarına devam ediyor. MEDYAGUNDEM.COM- Samanyoluhaber.com kapatılınca, FETÖ shaber1 adlı …

3 Yorumlar

  1. bu ülkede bir terör örgütünün, basın ve yayın organı nasıl olabilir? kardeşim Ne zaman gereken yasal girişimlerde bulunulacak?

    • 90 yıldır Devlette Yargı da onlardı..90 sene seni gerici yobaz diye devlete sokmayıp kendileri ÇÖREKLENDİLER DEVLETE ..Dhkp-c DarbeciSol CHP DEVLET…Biz daha yeni yeni giriyoruz bu da onları KUDURTUYOR..

  2. çatla patla stv verin lan paramı hainler.kimin parasıyla kurdunuz kime düşmanlık ediyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir