Anasayfa / ANALİZ / FETÖ’den işsiz gazetecilere küfreder gibi skandal belgesel!
belgesel

FETÖ’den işsiz gazetecilere küfreder gibi skandal belgesel!

Fetullahçı terör örgütünün operasyon platformu tarafından “işsiz gazeteciler” belgeseli hazırlandı. Belgesel gerçek anlamda işsiz gazetecilere küfür eder gibiydi. Can Dündar lüks villası ve lüks Volvo aracıyla, Derya Sazak Aydın Doğan’ın kendisine satın aldığı milyon liralık şatosuyla “işsiziz” diye ağladı!


MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütü medyasına entegre sözde “bağımsız” ama Pensilvanya’ya ta bağımlı tetikçi Bağımsız Gazetecilik Platformu P24, “İşsiz bırakılan gazeteciler belgeseli: Persona Non Grata!” isimli bir belgesel hazırladı. Belgesel milyon dolarlık lüks evinden çıkan Can Dündar’ın lüks Volvo’sunu kullanırken başlıyor. Halen Cumhuriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni olan Can Dündar, tam bir yalan belgeselde “işsiz gazeteci” gibi lanse ediliyor. Gerçek anlamda işsiz gazetecilere küfür eder gibi Dündar’ın şatafatlı hayatı gözlere sokuluyor.

can-b5

can-b1

can-b2

can-b4

can-b3

İş burada da bitmiyor. Son olarak Yurt gazetesinin yayın yönetmenliğinden başarısız olduğu için kovulan ancak paralel suç örgütü tarafından Samanyolu TV’de iş verilen Derya Sazak lüks villasıyla poz veriyor. Önce milyon liralık villası gösterilen Sazak, lüks hayatından kesitlerle “işsiz gazetecilik”ten söz ediyor. Hatta içinde oturduğu villayı Aydın Doğan’ın aldığını, “Bu evi bana sözleşmemden dolayı alındı. O zaman yüksek bir rakam değildi. 700 bin dolara alındı” sözleriyle pişkince bir gülüşle anlatıyor.

sazak-villa

sazak-villa3

sazak-villa2

Tam bir paralel örgüt operasyonu belgesel, Hasan Cemal’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı Bağımsız Gazetecilik Platformu P24’ün işi… P24’ün desteğiyle hazırlanan, Tuluhan Tekelioğlu’nun çektiği, müziğini Erhan Güleryüz’ün yaptığı, Fazıl Say’ın da eserlerini kullanma izni verdiği belgeselin ilk gösterimi, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü etkinlikleri kapsamında sponsorluk desteği veren İsveç İstanbul Başkonsolosluğu’nda gerçekleştirildi.

BELGESELE AYDIN DOĞAN DA DESTEK VERDİ

Paralel örgütle derin bağı gündemden düşmeyen Aydın Doğan da sözkonusu skandal belgesele destek verdi. Doğan’la yapılan bir röportajın da yer aldığı belgesel, paralel örgüt ve Doğan medyası ilişkisi açısından da aydınlatıcı…. t24 isimli paralel örgüte entegre tetikçi sitenin sahibi Doğan Akın’ın eski bir Aydın Doğan elemanı olduğu ve Doğan’la ilişkilerini inorganik biçimde yürüttüğü biliniyor. Bu belgeselle de iyice açığa çıktı. t24 ve o sitenin kurduğu p24 platformu paralel örgütle Doğan medyası arasında da bir köprü görevi yürütüyor. Paralel örgütün operasyon gazetesine dönüşen Cumhuriyet’in tüm kadroları da t24 üzerinden oluşturuldu. Aydın Doğan skandal belgeselde boy göstererek paralel örgütle ilişkili bu platformla bağını da açık etmiş oldu.

MEDYAGUNDEM

can1

Teröristten talimat almışlar

MİT TIR’ları kumpası firarisi Can Dündar ile Ahmet Şık’ın Suriye’nin kuzeyinde Türkiye’ye yönelik eylemler yapan …

can-huf1

Vatan haini it, Türkiye’ye baskı yapın diye yalvarıyor!

Hakkında yürütülen soruşturmalar nedeniyle Türkiye’den kaçan Can Dündar, ülkesinin zor duruma girmesi için elinden geleni …

can-enis

FETÖ vatan haini Can’ı kullanıp atıyor mu?

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun “MİT TIR’ları görüntülerinin yayınlanması” davasında hakkında 25 yıl hapis cezası verilmesi …

1 Yorum yapıldı

  1. Bunların durumu nedir ya! gerçekten kafayı yemiş bunlar . Ev ucuzmuş 700 bin dolarmış. Ya siz nasıl insanlarsınız nerde yaşıyorsunuz kardeşim. Dünya da sadece gazetecilik yaparak 700 bin dolarlık ev sahibi olanamayacağını bilemeyecek kadar salak mı sanıyorsunuz siz bizi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir