Anasayfa / GENEL / Feto’dan Altanlar’a taziye adı altında gazlama!
altanlar

Feto’dan Altanlar’a taziye adı altında gazlama!

Fetullah Gülen, hayatını kaybeden Çetin Altan için taziye mesajı yayınlayarak Ahmet ve Mehmet Altan’a başsağlığı diledi. Gülen’in taziye mesajındaki bazı detaylar “sizinle gurur duyuyorum benim cici tetikçilerim” gazlaması içeriyor.


Mehmet Altan ve Ahmet Altan’ın babası, 88 yaşındaki gazeteci Çetin Altan geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmişti. Altan’ın vefatı üzerine Fetullah Gülen bir taziye mesajı yayınlayarak Altan kardeşlere başsağlığı diledi.

“CESARET TİMSALİ OLARAK GÖRDÜĞÜM OĞULLARI”

Gülen’in taziye mesajında, Cemaat kanallarında sık sık boy gösteren Altan kardeşler için “Her zaman birer cesaret timsali olarak gördüğüm oğulları gazeteci-yazar Ahmet ve Mehmet Altan Beylere başsağlığı dilerim” ifadeleri yer aldı.

Gülen’in “cesaret timsali” sözü Altan kardeşlere “sizinle gurur duyuyorum benim cici tetikçilerim” gazlaması şeklinde yorumlandı. Çünkü Altan kardeşler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı dil, üslup ve tarz olarak alçakça bir düşmanlık ve saldırı yürütüyorlar. Gülen de taziyeyi fırsat bilip Altanları böyle gazlıyor.

taziye

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir