Anasayfa / GENEL / Fetocuların son kumpası ellerinde patladı
bugun-isid1

Fetocuların son kumpası ellerinde patladı

FETÖ medyasından Bugün gazetesinin Türkiye’ye yönelik IŞİD iftirası çok geçmeden çöktü. IŞİD’in Türkiye’nin yardımıyla yaptığı iddia edilen tank YPG’nin çıktı.


Gülencilerin yayın organı Bugün gazetesi Türkiye’ye yönelik uluslar arası düzeydeki iftiralarına bir yenisini daha ekledi. Suriye sınırındaki Akçakale Gümrük Kapısı’ndan IŞİD’e silah yapımında kullanılan malzeme sevkiyatı yapıldığını iddia eden Bugün gazetesinin kullandığı bir fotoğraf, haberin amatörce hazırlanan bir operasyondan ibaret olduğunu ortaya çıkardı.
Türkiye’den IŞİD’e yollanan malzemelerle IŞİD terör örgütünün zırhlı araç yaptığını iddia eden Bugün gazetesinin kullandığı fotoğraftaki tankta yer alan YPG yazısı dikkatlerden kaçmazken gerçek çok geçmeden ortaya çıktı.

mete1 mete2 mete3 mete5

Haseke’de çekildiği iddia edilen görüntüde yer alan IŞİD’ci teröristin önünde durduğu zırhlı aracın, YPG ile yaşanan çatışma sonrasında IŞİD tarafından ele geçirildiği anlaşıldı.

HAZİRAN’DAN BERİ PYD’NİN ELİNDE

Öte yandan Bugün gazetesinin ihanet haberinde geçen Akçakale-Tel Abyad sınır kapısı Haziran’dan bu yana PYD’nin elinde bulunuyor.

İşte Bugün gazetesinin ihanet ve iftira dolu o haberi:

bugun1

tank

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir