Anasayfa / GENEL / Fetocu terör medyasında panik
feto-panik

Fetocu terör medyasında panik

Terörü destekleyen, Türkiye düşmanları ile işbirliği yapan terör medyası, paralel yapının tetikçisi Fuat Avni’nin Twitter’da yazdıklarını sayfalarına taşıyarak panik halinde yayın organlarına el konulacağını iddia etti.


Teröre verdikleri destekle bilinen Zaman ve Sözcü gazeteleri, paralel yapının Twitter’daki tetikçisi Fuat Avni’nin iddialarını dayanak yaparak mağduriyet algısı peşine düştü. Panik halinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’yi karalamak için ‘Muhalif medyaya el konulacak’ iddiasını manşetlerine taşıdılar.

KORKU VE TEHDİT

İhanette sınır tanımayan Paralel Yapı’nın amiral gemisi Zaman, iddiayı sorduğu muhalefet milettvekillerinden aldığı yanıtları manşetine taşıyarak tehditkar bir dille ‘Bürokrasiyi uyarıyoruz, hesap sorarız’ manşetiyle çıktı.

Türkiye aleyhtarı ve teröre destek veren haberleri her gün sayfalarına taşıyan Zaman Gazetesi, özgürlük havarisi kesilerek ‘Haber alma özgürlüğü engellenemez’, ‘Tetikçiler suçlarının bedelini öder’ başlıklarıyla korkusunu da ortaya koymuış oldu.

Paralel Yapı’nın ‘Sözcü’sü ise iddiayı, “Her şeyi bilen fuatavni seçim öncesi Sözcü’ye el konulacak diye yazdı” başlığıyla birinci sayfasından sürmanşet haber olarak gördü.

Söz konusu iddialar daha önce de paralelin tetikçisi Fuat Avni tarafından gündeme getirilmişti.

7 Haziran seçimi öncesi kaos oluşturmak için terör örgütleriyle işbirliğine girişen terör medyası bu kez de 1 Kasım’da yapılacak tekrar seçim öncesi bu haberlerle hem ihanetlerinin bedelinin ödetileceğinden ne kadar korktuklarını ortaya koydu hem de provokasyon ortamı yaratmak için harekete geçti.

MEDYAGUNDEM

trol2

İşte isim isim FETÖ’nün trol çetesi

Türkiye’yi sosyal medya üzerinden dizayn etmeye çalışan FETÖ’nün trol hesapları deşifre oldu. Savcılık psikolojik harekatta …

kemal-feto1

KK’nın FETÖ aşkına bakın!

FETÖ’nün en önemli yayın organlarının başında gelen Zaman ve Bugün’e kayyum atanması üzerine CHP Genel …

avni6

FETÖ’nün yeni Fuat Avni hücresi yakalandı

Devletin gizli kalması gereken bilgi ve belgeleri yasadışı yöntemlerle ele geçirip sosyal medyada yayınlayan FETÖ’nün …

1 Yorum yapıldı

  1. Acil durumda kaçılacak ülkeler listeniz hazır mı? Hem bu milletin sırtından geçiniyorsunuz, hem de bu milletin azılı düşmanlarıyla işbirliği yapıp milleti sırtından hançerliyorsunuz.

    Birilerinin, ihanetin bir bedeli olacağını anlamış olması, akıllanmak ve ayağını denk almak için bir fırsat olabilir.

    Şimdiye kadar “bize bir şey olmaz” pervasızlığı ile fütursuzca hareket edenler nihayet pabucun pahalı olduğunu anladı galiba. Tetikcilikte kullandığınız azetelere ve alçaklığın finansmanını yaptığınız holdinglere el konulmakla kurtulacağınızı zannetmeyin, canınızın derdine düşün.

    Paralelci polis, yargıç ve savcıların tamamen temizlenmeden demokrasi ve hukuk içinde ihanetle mücadelenin ne kadar ve maliyetli bir iş olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz.

    Dış güçlerle işbirliği yapıp içeride yakmaya çalıştığınız fitne ve kaos ateşini alevlendirmeyi başarırsanız, yok dediğiniz demokrasi ve hukuk rafa kalkar, işler kolaylaşır, prosedürler azalır, bir hainden kurtulmanın maliyeti 150 kuruşluk bir kurşunun başına gelir. Kendi ellerinizle akibetinizi yakınlaştırıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir