Anasayfa / GENEL / Askerin namazı Sözcü yazarına dokundu
mehmetcik6

Askerin namazı Sözcü yazarına dokundu

Mehmetçik, 11 şehit verilen ve 188 PKK’lı teröristin öldürüldüğü Kaletepe’de bayram namazı kıldı, Emin Çölaşan çok bozuldu.


Sözcü yazarı, Mehmetçik’in ‘din ticareti ve din sömürüsü’ne alet edildiğini iddia etti, söz konusu ‘din sömürüsünün’ Abdullah Gül’le birlikte başlayarak şu an da devam ettiğini ileri sürdü.

Çölaşan askerlerin topluca bayram namazı kılarak dini siyasete alet edenlerin ekmeğine yağ sürdüğünü de bugünkü yazısında belirtti.

“DAHA ÖNCE ASKERLERİN NAMAZA KARIŞTIRILDIĞINA ŞAHİT OLMAMIŞTIK”
İşte o yazıdan bazı detaylar, Çölaşan’ın rahatsız olduğu noktalar:

“Bu iktidar dönemine kadar Türk askerinin toplu namaz kılma olayına karıştırıldığına hiç tanık olmamıştık. Din ticareti ve din sömürüsü hep vardı ama işin içine asker ve polis karıştırılmazdı. Bunu cumhurbaşkanlığı döneminde Abdullah Gül başlattı… Ve günün birinde Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı camisine gidip askerlerle birlikte cuma namazı kıldı. Türk askeri figüran olarak kullanıldı.

“ASKERLER NAMAZA DURDURULMUŞ”
Dün medyada görmüşsünüzdür…Güneydoğu’da sınır karakollarında görevli askerlerimiz yine toplu namaza durdurulmuş. Fon ve görüntüler ona göre ayarlanmış…”

MEDYAGUNDEM

kemal-feto1

KK yine FETÖ ile suç ortaklığında yakalandı!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün gerçekleşen grup toplantısındaki konuşmasında bir skandala imza attı. kılıçdaroğlu’nun mektubunu …

colasan2

Çölaşan FETÖ’ye yataklık yaparken suçüstü oldu

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı, bugün Sözcü gazetesinde “Bir annenin dramı” başlığıyla yayınlanan Emin Çölaşan’a ait köşe …

colasan

Nazileri savunan alçak Emin defol git lan bu ülkeden!

Sözcü yazarı Çölaşan, Almanya ve Hollanda tarafından engellemeler hatta hakaretlerle karşılaşan Dışişleri Bakanı’nı hedefe oturttu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir