Anasayfa / ANALİZ / FETÖ ve PKK’nın sesi Cumhuriyet artık milli güvenlik sorunu haline gelmiştir!
metin2

FETÖ ve PKK’nın sesi Cumhuriyet artık milli güvenlik sorunu haline gelmiştir!

FETÖ ve PKK terör örgütlerinin tetikçisi Cumhuriyet gazetesi yine ihanet manşetlerinden birini atarak Türkiye Cumhuriyeti devletine saldırdı.


MEDYAGUNDEM.COM- Cumhuriyet gazetesi FETÖ ve PKK terör örgütlerinin sesi olmanın yanısıra Türkiye Cumhuriyet devletine ciddi savaş başlatmış ve milli güvenlik sorunu haline gelmiş bir yapıya dönüştü. Her gün attıkları manşetler terör örgütlerinin aklanma çabaları ve Türkiye’ye düşmanlık, yabancı ülkelere taşeronluk üzerine kurgulanıyor.

İşte bugünkü manşeti…

metin-cum

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne “kaçak saray” diyecek kadar gazetecilikten uzak Cumhuriyet, ABD Başkanı Obama ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı telefon görüşmesi sonrası iki taraftan yapılan açıklamaları manşetine taşıdı. Ancak Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığını “yalan” ile itham edecek kadar vatan hainliği sergileyen gazete, yine gerçekleri örtbas etti.

GERÇEĞİ HÜRRİYET YAZDI

Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamada Obama’nın görüşmede “Suriye rejiminin ve YPG’nin son dönemde Suriye’nin kuzeybatısındaki ilerlemesine ilişkin” kaygılarını dile getirdiği belirtildi.  Ancak Beyaz Saray’ın açıklamasında “Başkan Obama’nın Suriye rejiminin son dönemdeki ilerleyişi konusundaki kaygılarını ifade ettiği” belirtilirken YPG’nin adı bu bağlamda anılmamıştı. Beyaz Saray’ın açıklamasını referans alan ihanet medyası Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanlığını yalancı gösterecek kadar ihanet batağına saplandı.

İşin gerçeği bugün Hürriyet’in manşetinde yer aldı. Türkiye ABD ile üzerinden mutabık kalınan metni yayınlamıştı. Ancak Beyaz Saray Türkiye ile ortak metini, iki kritik değişiklik yaparak yayınladı. Bu durum, Beyaz Saray’ın gazetecilere gönderdiği bilgi notu ile yaptığı resmi açıklamanın da farklı olmasına neden oldu. Hürriyet’e bilgi veren üst düzey bir yetkili, “Beyaz Saray metni açıkladıktan sonra bize değişiklik yapıldığı bilgisini verdi” dedi.

metin-hur

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir