Anasayfa / GENEL / FETÖ kadar alçak ve müptezelsin Odatv!
alperen3

FETÖ kadar alçak ve müptezelsin Odatv!

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Murat Aslan, halk oylamasında kararlarının ‘Evet’ olduğunu açıkladı. Alperenler “evet” demesine rağmen İslam düşmanı, faşist ve FETÖ kadar müptezel yalancı kara propaganda sitesi Odatv “Alperenler ‘hayır’ diyor” şeklinde yalan haber yaptı.

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Murat Aslan, “Vakfımız, bizlerle istişare etme nezaketini göstererek, alınacak karara katkıda bulunmamızı sağlayan BBP Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’nin ve Büyük Birlik Hareketi’nin açıkladığı kararın sonuna kadar yanındadır.” değerlendirmesinde bulundu.

Aslan, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Merkezi ve Teşkilatları adına yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye’nin, milletinin ve içinde bulunduğu coğrafyanın dünyanın kanını emen emperyalist odaklar ve onların iş birlikçileri tarafından büyük bir tehdit altında olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Bu tehlikenin görülmesi ve mükemmeli tesis etmese bile, tarafımızca ortaya konan temel ilkelerin büyük kısmına uyum sağlaması ve tekliflerimizin dikkate alınması yönüyle bu anayasa teklifi Büyük Birlik Hareketi tarafından desteklenmektedir.”

“SONUNA KADAR YANINDAYIZ”

Tercihini “Evet” ya da “Hayır” yönünde kullanan herkesin Türk vatandaşı olduğu göz önünde tutularak, her kesimin kararına saygılı olunması ve milletin kutuplaştırılarak uçuruma sürüklenmemesi gerektiğini vurgulayan Aslan, “Vakfımız, bizlerle istişare etme nezaketini göstererek, alınacak karara katkıda bulunmamızı sağlayan BBP Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’nin ve Büyük Birlik Hareketi’nin açıkladığı kararın sonuna kadar yanındadır.” ifadesini kullandı.

ODA TV’Cİ ALÇAKLARIN YALANI

Alperenler “evet” demesine rağmen Odatv, Alperenlerin “hayır” dediği yalanına imza attı. Büyük Birlik Partisi Sivas il Başkanının “hayır” demesini tüm Alperenlerin kararı gibi gösteren Odatv, FETÖ kadar alçak ve müptezel olduğunu gösterdi.

alperen3

 

MEDYAGUNDEM

soner-emre

İki provokatör yine elele başrolde!

CHP, PKK, FETÖ, DHKP-C ve Soner Yalçın’ın Odatv’si sokak provokasyonu için birleşti. 16 Nisan referandumundaki …

soner-oray

FETÖ tipi kumpas yapan Odatv’ye son uyarı!

Gazeteci Cem Küçük, Fetullahçı terör örgütü gibi kumpas yayınlarını artıran Odatv’yi uyardı. Küçük adını vermese …

odatv

FETÖ ile Odatv’nin yalan işbirliği

Fetullahçı terör örgütü ile Odatv gibi sözde FETÖ karşıtı ancak İslam düşmanı kemalist maskeli darbeci …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir