Anasayfa / ANALİZ / FETÖ Cumhurbaşkanı Erdoğan’a suikast mi planlıyor?
suikast

FETÖ Cumhurbaşkanı Erdoğan’a suikast mi planlıyor?

Fetocu terör örgütü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a suikast hazırlığında mı?


MEDYAGUNDEM.COM- Önce geçtiğimiz gün Pensilvanya’daki paralel teröristbaşı Gülen’den şifreli bir mesaj geldi. Örgütüne mesajlar verdiği son konuşmasında, “Kim görmüş  Hz. Hüseyin’in çevresindekilerin Yezid’den özür dilediğini, mazlumların Haccac-ı Zalim’den özür dilediğini, Musa’ların Firavun’lardan özür dilediğini? İnsanlığın iftihar tablosunun Ebu Cehil’lerden, Utbe’lerden, Şeybeler’den özür dilediğini kim görmüş? Öyle bir cinayet işlemekten de Allah bizi muhafaza buyursun.” demişti.

Yeni Akit yazarı Ali Karahasanoğlu da bu mesaj üzerine yazdığı yazıda Gülen’in sözlerindeki “cinayet” mesajına dikkat çekerek, “’Özür dileme’yi kastediyormuş gibi yaparak.. Açık açık, ‘cinayet’ kelimesinin kullanılması… Soru şu: Hayatı boyunca, hep Yezid’lerle birlik olan. Hep Haccac-ı Zalim’lerle iş bitiren.. Firavun’ları kızdırmamaya çalışan.. Ebu Leheb’lerin dostluğuna güvenen Fetullah Gülen.. ‘Tahşiye operasyonu’ öncesinde sarfettiği sözleri de hatırlayarak düşünürsek.. Acaba ne demek istedi? Kime, ne mesajı verdi?” diye yazmış, MEDYAGÜNDEM de “Gülen cinayet talimatı mı verdi?” diye sormuştu.

gulen-akit

Gülen’in “cinayet” şifreli mesajının ardından dün de Zaman gazetesini yöneten FETÖ üyesi Ekrem Dumanlı, çıktığı paralel kanalda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “Ya adam gibi gidecek. Ya da gitmek zorunda kalacak” diyerek Kaddafi gibi bir sonla tehdit etti.

ekrem-tehdit1

Gülen ve Dumanlı’nın bu çıkışı Fetocu terör örgütünün Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik bir suikast planı mı var şüphesine neden oldu.

Bu sabah Kanal A televizyonunda yayınlanan Fatin Dağıstanlı’nn sunduğu Manşetlerin Dili programında Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, Ekrem Dumanlı’nın tehdidini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik bir suikast hazırlığı içinde oldukları şeklinde yorumladı.

Geçtiğimiz gün Fetullah Gülen’den gelen “cinayet” şifreli mesajla Dumanlı’nın sözleri birleşince Fetocu terör örgütüne karşı devletin  alarma geçmesi gerektiği ortaya çıktı.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir