Anasayfa / GENEL / Fethullahçı CNN Türk Zaman’ı çıldırttı!
cnnturk-zaman

Fethullahçı CNN Türk Zaman’ı çıldırttı!

MEDYAGUNDEM.COM- Cemaat medyasının nasıl bir histeri içinde bulunduğunu anlamak için Zaman’da bugün çıkan bir habere bakmak yeterli.

CNN Türk’te bir KJ, Zaman gazetesini çileden çıkardı.

Artık “cemaat medyası”ndan sayılan CNN Türk’te yayınlanan Ne Oluyor programında yer alan bir KJ bile cemaat medyasını çıldırtmaya yetti.

Şirin Payzın’ın modere ettiği canlı yayın oturumunda AKP cemaat savaşı tartışılırken Uludere katliamı için geçilen KJ’de katliamın ardında cemaatin olduğu iddiasına dikkat çekilmişti.

Zaman gazetesinin internet sitesinde yayınlanan haberde CNN Türk’ün KJ’si için “Bu bir provokasyondur ve izleyici üzerinde telafisi zor algılara yol açmaktadır.” dedi.

Zaman gazetesi CNN Türk’deki Uludere ve cemaat KJ’si için şöyle dedi:

“Bu tür güdümlü kanallardan farklı bir tutum beklemek zor. Fakat bazen objektif yayın yapan kanallarda da ilginç cinayetler işlenebiliyor. Bunun son örneği cuma akşamı CNN Türk’te Şirin Payzın’ın programında yaşandı. Düzeyli bir tartışmanın sürdüğü programda, Uludere katliamı konuşulurken, ekranın altındaki kırmızı şerit üzerine ‘Uludere’yi cemaat yaptı’ spotu yazıldı. Cinnet ifadesinden başka bir şey olmayan bu cümle, orada beş dakikadan fazla kaldı. Sorumlusu belli bir katliamı, ilgisiz koskoca bir topluluğa yamayıp bunu bir gerçeklikmiş gibi ekranda tutmak, cinayet değilse nedir? Son günlerde bu cinayeti birçok kanal işliyor. Program esnasında ilgisiz bir spot, ekranda dakikalarca kalıyor. Bu bir provokasyondur ve izleyici üzerinde telafisi zor algılara yol açmaktadır.”

İşte Zaman’ı çileden çıkartan o KJ:

cnnturk-kj 

MEDYAGUNDEM

oruc2

Koş Hürriyet CNN senden hızlı çıktı!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bazı medya kuruluşları “Oruç tutmadığı için dayak yediler” haberlerini servis etmeye …

kemal-feto1

KK’nın FETÖ aşkına bakın!

FETÖ’nün en önemli yayın organlarının başında gelen Zaman ve Bugün’e kayyum atanması üzerine CHP Genel …

abd3

Müstemleke basını gibi Doğan medyası!

Aydın Doğan medyası bir türlü Türkiyeli, yerli ve milli olamıyor. İşte son örnek… CNN Türk …

1 Yorum yapıldı

  1. EĞER BU KJ DOĞRU OLSAYDI,İŞTE O ZAMAN BU ÜLKENİN GELECEĞİNDEN KORKARDIM.EMPATİ YAPALIM.ROBOSKİ OLAYINI “CEMAAT” YAPTI.HABER BU.ÜLKEMİZDE SADECE “GÜLEN CEMAATİ Mİ”VAR?SONRA BUNLAR KENDİLERİNİ CEMAAT GİBİ GÖRMEDİKLERİNİ,CEMAAT OLMADIKLARINI SADECE”HİZMET HAREKETİ”OLDUKLARINI SÖYLEMİYORLAR MI?SONRA BİR ANDA NEDEN ÜZERİLERİNE ALINDILAR?DEDİĞİM GİBİ ÜLKEDE BİR TEK CEMAAT BUNLAR MI?ALT YAZIDA SADECE CEMAAT YAZIYOR.GÜLEN ADI,HİZMET LAFI YOK..BU CNN’İN “BİR TUZAĞI”…HEM CEMAATİ KÜRTLERİN GÖZÜNDE KÖTÜ GÖSTERMEK,HEMDE TSK’YI “GÜLEN CEMAATİNİN KONTROLÜNDE” İMİŞ GİBİ LANSE ETMEK.KISACASI BİR TAŞLA İKİ KUŞ.HEPSİ KÜLLİYEN YALAN.NE CEMAATİN BUNA GÜCÜ YETER,NE DE TSK BUNA ALET OLUR.ZATEN KJ’DE Kİ YAZI DOĞRU OLSA,KAPAT DÜKKANI ÇEK GİT BU ÜLKEDEN.YERİ GELMİŞKEN ROBOSKİ SAÇMALIĞINI “YANLIŞ İSTİHBARAT”DEYİP GEÇİŞTİRENLERİN KİMİN MAŞASI OLDUKLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK LAZIM.TSK KENDİ İÇİNDE BUNUN HESABINI SORSUN.ÖLENLER Mİ?ALAYI UYUŞTURUCU,SİLAH,SİGARA,MAZOT KAÇAKÇISI.ORTAKLARI DA PKK.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir