Anasayfa / GENEL / FBI-DEAŞ aşkı!
fbi

FBI-DEAŞ aşkı!

FBI’ın ‘Çok gizli’ bilgi ve belgelere erişme yetkisi olan çalışanlarından Daniela Greene’in, terör örgütü DEAŞ’lı üst düzey bir komutanla evlendiği ortaya çıktı.

ABD Federal Soruşturma Bürosu çalışanı Greene’in, hakkında soruşturma yürütülen ve daha önce öldüğü iddia edilen terörist eşini uyarmak üzere Suriye’ye gittiği kaydedildi.

BİN LADİN’İ ÖVMÜŞTÜ

Bestelediği bir şarkıda Usama Bin Ladin’i öven, eski ABD Başkanı Barack Obama’yı boğazını kesmekle tehdit eden teröristin artık FBI personeli bir eşi olduğunun ortaya çıkması ABD’de şok etkisi yarattı.

ABD basınında geniş yer bulan ve FBI açısından ‘Utanç verici’ olarak yorumlanan habere göre Greene’nin evlendiği teröristin Alman asıllı rap şarkıcısı ‘Denis Cuspert’ olduğu ve terör örgütü içerisinde üst düzey bir komutan olduğu belirtildi.

ÖLDÜRÜLDÜĞÜ İDDİA EDİLMİŞTİ

Almanya’da ‘Deso Dogg’ takma adıyla bilinen ve ABD eski Başkanı Barack Obama’yı tehdit videolarıyla tanınan teröristin 2015 yılındaki bir operasyonda öldürüldüğü iddia edilmişti. Fransız haber ajansı AFP’de yer alan haberde, konu hakkında açıklama yapan ABD Savunma Bakanlığı sözcüsü Elissa Smith, “16 Ekim’de Rakka yakınlarındaki bir hava saldırısında Denis Cuspert’in öldürüldüğünü doğrulayabilirim” ifadesini kullanmıştı.

2 YIL CEZAEVİNDE YATMIŞTI

Uluslararası terörizm ile mücadelede “yanlış bilgi aktarmak” suçlamasıyla hapis cezasına çarptırılan Greene, 2 yıl cezaevinde kaldıktan sonra yaz tahliye olmuştu.

MEDYAGUNDEM

uslu2

FETÖ’nün DEAŞ ile ortak kanlı tezgahı bozuldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasına tepki olarak başlattığı yürüyüşe …

feto

Batı’nın İslam’ı Kur’an’dan koparma tezgahı

Dünya önceki yüzyıllardan çok daha farklı olan üstü örtülü bir savaş döneminden geçiyor. İslam alemi …

deas

ABD ve DEAŞ yeni oyun peşinde

ABD ve Bağdat yönetim terör örgütü PKK’yı Sincar’da olduğu gibi Kerkük’te de kalıcı hale getirmek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir