Anasayfa / GENEL / Fatih Erbakan’dan çarpıcı Milli Görüş ve Gülen örgütü açıklaması
erbakan

Fatih Erbakan’dan çarpıcı Milli Görüş ve Gülen örgütü açıklaması

Erbakan Vakfı genel başkanı ve merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan, “Milli Görüş’ü Cemaatin uydusu yapmaya çalışanlara asla müsaade etmeyeceğiz, göreceksiniz.” dedi.


Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi’nin İstanbul İl Teşkilatı’nın ilçe başkanları toplantısına katılan Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimde bütün partilerle ittifak yapabileceklerini söylemesinin ardından teşkilatlarda kafa karışıklığı oluştu.

KAMALAK: KİMSE YOK MU’NUN AVUKATLIĞINI YAPARIM

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın 17-25 Aralık darbe girişiminin ardından Gülen medyasında sık sık yer alması da tepki çekerken, Gülen grubunun derneği “Kimse Yok Mu” için alınan kararı eleştirerek, “İnşallah kısa sürede mahkeme kararı ile düzeltilir. Bu devran böyle gitmez. Bugünler geçecektir. Bunlar geçici şeyler. Hukuki bakımdan sanıyorum ki aşılır. Hukuki bakımdan bize de bir görev düşecek olursa, memnuniyetle.” şeklinde konuşmuş, severek avukatlığını yapabileceğini söylemişti.

ERBAKAN: MİLLİ GÖRÜŞ’Ü CEMAATİN UYDUSU YAPMAYA ÇALIŞANLARA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

Saadet Partisi’nde yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından 54. Hükümetin başbakanı merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan’ın genel başkanı olduğu Erbakan Vakfı’nın İstanbul İl Divan toplantısındaki konuşması esnasında, “Milli Görüş’ü Cemaatin uydusu yapmaya çalışanlara asla müsaade etmeyeceğiz, göreceksiniz.” sözleri dikkat çekti.

FATİH ERBAKAN GENEL BAŞKANLIĞI KAÇIRMIŞTI

Saadet Partisi 5. Olağan Kongresi’nde, Mustafa Kamalak’ın yanı sıra Fatih Erbakan da genel başkanlığa aday olmuştu.

Atatürk Spor Salonu’nda yapılan kongrede bin 10 delegeden 874’ü oy kullanırken, 656 oy alan Kamalak, yeniden genel başkanlığa seçilmişti.

(haber 10)

MEDYAGUNDEM

erbakan

Şimdi Saadet Partisi düşünsün!

Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan, yeni bir parti işaretinde bulundu. Fatih Erbakan, alternatif …

sp

FETÖ Saadet tarlasını iyi sürmüş dedirten gözaltı

TÜRKİYE’de FETÖ gözaltıları ve operasyonları devam ederken günün flaş haberi Kayseri’den geldi. Kayseri’de Fetullahçı Terör …

saadet3

Erbakan’ın partisini ne hale getirdiler?

Rahmeti Necmettin Erbakan sonrası Saadet Partisi ve Milli Görüş’ün ne hale düştüğünün dramatik belgesi aşağıda. …

2 Yorumlar

  1. Haydi yiğidim yolun açık olsun!Davandan vazgeçme sen babanın oğlusun bu davayı paralelci ihanet şebekelerinden ve hainlerden kurtar artık Dualarımız sana ve bu davanın gerçek sahiplerinedir.

  2. Haberi facebookta paylaşmak istiyorum olmuyor neden acaba,linkte sorun mu var?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir