Anasayfa / ANALİZ / Ey alçak medya o zaman bu tepkileri niye vermedin?
barzani-medya

Ey alçak medya o zaman bu tepkileri niye vermedin?

MEDYAGÜNDEM- İddia ediyoruz Türkiye bugünkü “matbuat” kadar, adına merkez denilen ama her türlü melanetin içindeki medya kadar alçağını, ikiyüzlüsünü, onursuzunu tarihinde görmedi.

Ak Parti düşmanlığı ve Başbakan Erdoğan nefreti, medyayı öyle bir savurdu ki, her gün kendileriyle çelişseler de, her gün yalan yazsalar da utanmadan, yüzleri kızarmadan “basın özgürlüğü” maskesi altında kendilerine “gazeteci” demeye devam ediyorlar.

Şimdi de dillerine Ak Parti kongresinin misafiri Irak Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesut  Barzani’yi doladılar.

Vay efendim AK Parti niye Barzani’yi kongresine davet etmiş?

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun bugün partisinin grup toplantısındaki sözleri ise hem yalanlarla dolu, hem de çelişkilerle… Çünkü kongrede “Türkiye seninle gurur duyuyor” diye tezahürat yapılan kürsüdeki Barzani değil, salona giriş yapan Başbakan Erdoğan’dı. Bu gerçek ortaya çıkmasına rağmen, Kılıçdaroğlu yalanı siyaseten kullanmayı tercih etti.

Şimdi gelelim “oligarşi medyası”nın büyük çelişkisine….

Geçtiğimiz Mayıs ayında Erbil’de, Divan Oteli’nin açılış gecesinde Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, eşi Caroline Koç, Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner, Kuzey Irak Bölgesel Yönetim Başbakanı Neçirvan Barzani’yle ele ele görüntü verdi, birlikte yemek yediler… Yani Koç Barzani ile kucaklaşmıştı.

2 yıl önce…

TÜSİAD, Barzani ile buluştu. Resmi temaslarda bulunmak üzere Türkiye’de bulunan Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Lideri Mesut Barzani İstanbul’da patronlar kulübünün yönetimiyle bir araya geldi. Barzani, bölgesel yönetimin Sanayi ve Ticaret Bakanı Sinan Çelebi ile birlikte Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Ümit Boyner’le 1 saati aşan bir görüşme yaptı.

Peki soruyoruz:

Ey oligarşi medyası, ey CHP, ey Sözcü denilen küfürname,  AK Partinin Barzani’yi kongresine davet etmiş olmasını eleştiriyorsunuz, peki bunlara da karşı çıkmış mıydınız?

Koç ve Boyner’e de saldırdınız mı? Yoksa maçanız mı yemedi?

Hadi temizleyin bu çelişkiyi…

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

barzani1

PKK’lı Perinçek bak seninkiler ne yaptı?

Mesut Barzani’nin partisi KDP’ye yakınlığı ile bilinen Rudaw’ın haberine göre, terör örgütü PKK’nın Suriye kolu …

boyner

Wikileaks’ten Boyner çıktı

ABD’de Demokratlar’ın başkan adayı Hillary Clinton’ın başı Wikileaks belgeleriyle sıkıntıda… Yeni yayınlanan belgelerde, TÜSİAD eski …

boyner

Çapulcu Boyner gariban köylünün arazisine çöktü

Ümit ve Cem Boyner’den uyanık hamle… Ünlü iş kadını, geçtiğimiz aylarda Bodrum Çökertme’deki hazine arazilerini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir