Anasayfa / GENEL / “Evet”ler Batı’ya ders olacak ders
erdogan9

“Evet”ler Batı’ya ders olacak ders

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye yarın tarihinin en önemli kararlarından birini verecek. Sandıklardan çıkacak olan ‘evet’ oylarının en yüksek oranı, Batı’ya bir ders olacak ders.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarıyer’de halka hitaben yaptığı konuşmada, “Türkiye yarın tarihinin en önemli kararlarından birini verecek.İnşallah pazar günü hep birlikte, hiçbir baskı altında kalmadan, hür irademizle tercihimizi yapacağız ama sandıkları ihmal etmiyoruz, rehavet yok, nasıl olsa kazandık yok. Anketler gayet iyi ama bu bizi rehavete sürüklemesin. Ne kadar iyi olursa o kadar iyi. Çünkü sandıklardan çıkacak olan ‘evet’ oylarının en yüksek oranı, Batı’ya bir ders olacak ders. Bazen derdik ya statlarda, meydanlarda ‘Avrupa Avrupa duy sesimizi’ derdik ya şimdi de öyle diyoruz, ‘Avrupa Avrupa duy sesimizi…’ İnşallah bu milletin ayak seslerini duyacaklar.” ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sarıyer buluşmasında halka hitap ediyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şu şekilde:

CHP KADIKÖY TEŞKİLATINDAN BİR GRUP NEDEN İSTİFA ETTİ?

CHP Kadıköy’den bir grup istifa etti. Neden? Terörle elele, kucak kucağa oldukları için istifa ettiler. Tek millet, tek devlet, tek bayrak, tek vatan diyemedikleri için istifa etiler. Yarın bu ülkede bir dönüşüm, değişim yaşanacak. Cumhuriyet tarihinin en büyük reformunu benim milletim yapacak. Buna ihtiyacım var. Sizin bu coşkunuz, bu heyecanınız Allah’ın izniyle sandıkta patlatacak. Sarıyer yarın istikbale bir işaret fişeği atacak, ben buna inanıyorum. Komşularıma, Sarıyer’e bu yakışır. 15 Temmuz gecesi FETÖ’cü hainlere dar eden Sarıyer’e böyle bir asil davranış yakışır.

KILIÇDAROĞLU VIP’TA DARBECİLERLE PAZARLIK YAPTI VE KAÇTI

Onlar Cumhurbaşkanı Tarabya’da zannettiler. Marmaris’te zannettiler. Onlar bilmiyorlardı ki, o mağaranın kapısını örümcek örer, siz göremezsiniz. Facetime’dan mesajımı alan milletim meydanlara akın etti. Ya Rab! Beni bu millete hizmetkâr ettin sana hamdolsun. Biz orada iken yanımıza gençler geldi. Dediler ki, “Burada saat 11.15 civarında VIP’ten Kılıçdaroğlu geçti”. Ben o tabloyu tam bilmiyordum. Şimdi elimize görüntüler geçti. Saat 11.15 civarında Kemal Kılıçdaroğlu VIP’e geliyor, orada tanklar var. Işıldaklı bir araç Kılıçdaroğlu’na almaya geliyor. Orada pazarlık yapılıyor. Oradan kendi ifadesiyle Bakırköy Belediye Başkanı’nın evine kaçıyor.

KILIÇDAROĞLU AKİL BALİĞ OLMAYAN ÇOCUĞUNU SİGORTALI YAPTI

Bu millet tankların önüne geçti. Tankların altına kendisini attı ve bizim hanım kardeşlerimiz paramparça olma pahasına Vatan Caddesi’nde tankların önünde ezildiler. Niye? Çünkü benim hanım kardeşlerim Nene Hatun’ların torunuydu. Onlar ilhamlarını oradan aldılar. Bu vatanı alamazsınız dediler. Öbür taraftan bakıyorsunzu, bir Sabri kardeşimiz çıkıyor kendini tankın altına atıyor. Bir tank daha geliyor onun da altına atıyor. Şu anda Sabri gazi. Kılıçdaroğlu şimdi 18-25 yaşa “Bunlar çoluk çocuk diyor, parlamentoda ne işi var? Bunlar iki yıl görev yapıp emekli maaşı alacaklar” diyor. Ey Kılıçdaroğlu sen çocuğun akil baliğ olmamışken sigortalı yaptın. 18 yaş cezalandırma, resmen evlilik yaşı oluyor da seçilme hakkını niye vermiyorsun?

TÜRKİYE’Yİ DURAĞAN YAPIYOR! YEMEZLER, YUTMAZLAR BU İŞİ!

Ankara’dakilerin çocukları girecek parlamentoya diyor. Şu anda 5 kişi var Meclis’te gençlerden. Onlar Ankara’dakilerin çocukları mı? İçinde esnaf var. Şimdi devran değişiyor. Yarın bunun kararını verme günüdür. Türkiye tarihinin en önemli kararlarından birini yarın verecek. İnşallah hür irademizle tercihimizi yapacağız. Sandıkları ihmal etmiyoruz, rehavet yok. Anketler gayet iyi ama ne kadar iyi çıkarsa o kadar iyi. Sandıklardan çıkan oy oranı Batı’ya ders olacak. İnşallah bu milletin ayak seslerini duyacaklar. Ekonomiyle geliyoruz. İşte 2,9. Avrupa 1,9. Daha çok şeyler olacak. Battı, bitti, bunların kredi derecelendirme kuruluşları bize ne terbiyesizlikler yaptı. Almanya 4 milyar Avro Yunanistan’a borç veriyor. Türkiye’yi durağan yapıyor, aşağı çekiyor. Yemezler, yutmazlar bu işi

SAAT 8 ÇOK GEÇ. SAAT 6’DA SANDIK BAŞINA GİDECEKSİNİZ

İki kule arasındaki mesafe 2023 metre. Çanakkale’de bir numaralı bu açıklıkta köprüsü oluyor. Yavuz Sultan Selim’i yaptık mı, orayı da yaparız. Osmangazi’yi yaptık mı, orayı da yaparız. Benim dedem Fatih, karadan yürüttü kadırgaları. Biz de denizin altından trenleri yürüttük. Yetmedi otomobilleri yürüttük. Bu milletle alay etmeyin, dalga geçmeyin. Azim, iman öyle bir şey ki, tekeden bile süt çıkartır. Ama Avrupa’lıya sorsan teke nedir diye anlamaz. Sabah ilk işimiz sandık. Aramızda müşahitlik görevi yüklenenler var mı? İlk önce sandığa siz gideceksiniz. Saat 06’00’da en erken siz gideceksiniz. Söylenen saatte gel diyenlerin yerlerine müşahitler görev alacak. Ondan sonra sandıklar 5’te kapanınca ayrılmak yok. Resmi tutanaklar imzalanacak. Resmi imzalı tutanağınızı alacaksınız doğru yetkili yere ulaşacaksınız. Neresi o? Tabii ki partiniz. Burada onlar toplanacak. Böylece herhangi bir kaçamak olmayacak.

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

erdogan4

Erdoğan’dan Mescid-i Aksa hamlesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mescid-i Aksa gerilimi ile ilgili İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin’i aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir