Anasayfa / GENEL / “Evet”çilere Saadet-CHP tuzağı!
kk3

“Evet”çilere Saadet-CHP tuzağı!

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile birlikte Erbakan’ı anma programına katılarak dua etti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, vefatının altıncı yılında, Erbakan’ı anmak için düzenlenen “İlim, Fikir, Devlet ve Dava Adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı Anma Programı”nda konuşmak yapmak üzere bu yıl Kılıçdaroğlu’nu davet etti.

HALK TV CANLI YAYIN YAPTI
Anma programını Halk tv tarafından canlı olarak yayınlandı. Halk tv program öncesi izleyicilere yayını kaçırmama uyarısında bulunmuştu.

CHP LİDERİ DUA ETTİ
Programa katılan CHP lideri, merhum Necmettin Erbakan için dua etti. CHP liderinin Erbakan için programa katılması tarihe geçti. CHP lideri burada bir konuşma yaptı.

CHP lideri yapığı konuşmada, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu’na daveti için teşekkür etti. “Daveti alınca bir an için bile tereddüt etmedim.” dedi. Ardında merhum Erbakan’ı anlattı.

kk

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

1 Yorum yapıldı

  1. Saadet Partisi gibi önemsiz bir partiyi gündeme taşımak ona önem atfetme anlamına gelir. Binde 8’lik, marjinal bir topluluk haline dönüşmüş, toplumda karşılığı olmayan, Fetö’nün bile içine sızmaya tenezzül etmediği önemsiz bir partiyi gündem yapmanın gereği yok. Tarihin ters tarafında yer aldıkları için yakında tarihin çöplüğüne gidecekler. Rahmetli Erbakan, Türkeş, Özal hatta Demirel bile devleti bu şekilde yönetmenin millete pahalıya malolduğnu görerek başkanlık sistemini istedikleri biliniyorken, bunların yaptığı siyaset havanda su dövmekten öteye geçmez. Başkanlık Sistemi Türk milleti için en ideal sistemdir. Çünkü Türk milleti lider merkezli bir millettir. Devlette iki bağlılığı ortadan kaldırmak için geç bile kaldık. Milleti şaha kaldırmanın başka bir yolu yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir