Anasayfa / GENEL / Etrafınıza “fitneSever”leri değil “fitnesavar”ları toplayın Abdullah Bey!
karakaya-gul

Etrafınıza “fitneSever”leri değil “fitnesavar”ları toplayın Abdullah Bey!

Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya, bugünkü yazısında Abdullah Gül’ün, Ahmet Sever’in çıkardığı kitap hakkında yaptığı yazılı açıklamayı değerlendirdi.


İŞTE YAZIDAKİ İLGİLİ BÖLÜM:

Ne diyordu Ahmet Sever; “Abdullah Gül ile 12 Yıl isimli kitabımı; Abdullah Bey, baştan sona okudu, hatta bazı düzeltmeler yaptı!”

Abdullah Gül ise, dün “yazılı bir açıklama” yaparak dedi ki;

“Bu kitabın hazırlığında herhangi bir yönlendirmem veya müdahalem söz konusu değildir… Dahası; o kitabın yazılmasına sıcak bakmadığımı Ahmet Sever’e de aktarmıştım!”

Dahasını da söyledi Abdullah Bey;

“Kamuoyunda; söz konusu kitabın benim tarafımdan yazdırıldığı, dikte ettirildiği, onaylandığı ve aynen görüşlerimi yansıttığı gibi yanlış bir algı oluşturulması için çaba harcayanlar bulunmaktadır!”

Peki, Gül’ün bu “yazılı açıklama”sını nasıl okumamız lâzım?..

Gayet açık ve net!..

Abdullah Bey; “Ben yazdırmadım, yazılmasına da sıcak bakmadım”dediğine göre; demek oluyor ki, Ahmet Sever, resmen ve alenen “yalan”söylüyor!.. İşin içine “yalan” katıyor ki; “fitne” çıksın, Gül ile Erdoğanbirbirlerine düşsün!.. Ve tabiî, “kitabın reklâmı” olsun ki; Ahmet Sever,“paraları cukkalayıp”, köşeyi dönsün!..

Hele söyleyin; “kitabının pazarlanması” esnasında “yalan” söyleyen bir adamın kitapta yazdıkları ne kadar doğrudur, ne kadar inandırıcıdır?..

Umarım; Abdullah Bey, bu olaydan bir ders çıkarır… Bundan sonra; etrafına “Fitne Sever”leri değil de, “Fitnesavar”ları toplar!..

Yoksa, “bütün saygınlığını” kaybeder!..

MEDYAGUNDEM

kk8

“Adalet” dedikleri “CHP yargısı” olsun!

Rahmetli Hasan Karakaya 2011 yılında Yeni Akit gazetesinde CHP’nin yargıdaki militan kadrolaşmasını çarpıcı bir yazıyla …

gul2

Gül çiftinin eski danışmanı FETÖ’den tutuklandı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ’nün Ankara’daki kadın yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturmada kapsamında eski Cumhurbaşkanı Abdullah …

cenaze

Gül’ün babası son yolculuğuna uğurlandı

Abdullah Gül’ün babası Ahmet Hamdi Gül, son yolculuğuna uğurlandı. Gül’ün cenazesine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı. …

1 Yorum yapıldı

  1. Valla böyle bir zamanda bu kitabın çıkması ve pr ının doğan medyası ve cumhuriyet tarafından yapılması bir Ak parti seçmeni olarak bende şu düşünceyi pekiştirdi; İnsanoğlu, beceri ve çapından fazla hırs sahibi ise sonu daima felaket olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir