Anasayfa / ANALİZ / Etekli kalemşörden büyük cehalet!
etekli-yilmaz

Etekli kalemşörden büyük cehalet!

MEDYAGÜNDEM- Hürriyet yazarı Mehmet Y. Yılmaz, bugünkü yazısında cehalet dolu bir hataya imza attı. Yılmaz, Başbakan Erdoğan’ı eleştirmek için yine kalemşörlüğe soyundu, ancak tetiği kendine sıktı.

“Bu bir ‘Sünni Baaslaşma’ işareti mi?” başlıklı yazısında, Başbakan Erdoğan’ın geçtiğimiz gün birlikte iftarda buluştuğu HAMAS lideri Halit Meşal için “Hüzbullah’ın lideri” dedi.

HAMAS lideri Meşal’i “Hizbullah lideri” olarak yazan Yılmaz, cehaletiyle boynundan büyük işlere karışıp, “hem kel hem de fodul” olduğuna da bakmadan, Başbakan Erdoğan’ın Meşal’le buluşmasına, “Acaba şimdi bu iş Ortadoğu geleneklerine uygun, üzerine Sünni İslam sosu dökülmüş, sekülerizminden arındırılmış bir tür Baasçılığa doğru mu gidiyor?” yorumunu yaptı.

Daha HAMAS lideri ile Hizbullah lideri arasındaki farkı bilmeyen Yılmaz’a tavsiyemiz,  etek giyip bol bol viski tatsın, aksırıncaya tıksırıncaya kadar içsin ama sakın boynundan büyük işlere karışmasın. Hürriyet’in “etekli kalemşörü” HAMAS ile Hüzbullah arasındaki farkı öğrensin, sonra ahkam kessin!

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

mehmet

Doğan medyasının sinsi oyunu

Hürriyet yazarı Mehmet Y. Yılmaz’ın bugünkü yazısında darbeyi ihbar eden Binbaşı O.K hakkında bazı iddialarda …

sefer

Doğan medyasındaki ‘akçeli işler’ kelle kopardı!

Doğan Burda Dergi Grubu’nda deprem yaşandı. İki üst düzey isim sürpriz bir kararla görevlerinden istifa …

yakup1

Aydın Doğan’ın “etekli Yakup”u ağır hasta!

Hürriyet Gazetesi Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerinden algı operasyonu yapmayı sürdürüyor. Başkanlık tartışması üzerinde PKK ve FETÖ …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir