Anasayfa / GENEL / Doğan medyasındaki ‘akçeli işler’ kelle kopardı!
sefer

Doğan medyasındaki ‘akçeli işler’ kelle kopardı!

Doğan Burda Dergi Grubu’nda deprem yaşandı. İki üst düzey isim sürpriz bir kararla görevlerinden istifa etti. İstifalarında Doğan medyasındaki “akçeli işler” skandalının etkili olduğu kaydedildi.

Doğan Burda Dergi Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Mehmet Y. Yılmaz ve Capital, Ekonomist, Start-up ve CEO Life dergileri yayın direktörü Rauf Ateş, görevlerinden istifa ettiler.

24 yıldır Capital dergisinde görev yapan Rauf Ateş’in ismi geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi nedeniyle gündeme gelmişti.

Hürriyet’te akçeli işler skandalı!

Bursa’da 24-25 Mart tarihleri arasında yapılan Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin organizasyonunu Capital dergisi yayın direktörü Rauf Ateş’in eşi Özlem Ateş’in sahibi olduğu organizasyon şirketi Bizz İletişim, PR kısmını da Hürriyet gazetesi ekonomi müdürü Sefer Levent’in eşi Belgin Bayır Levent’in sahibi olduğu Taktik İletişim yürüttüğünü ortaya çıkmıştı.

Rauf Ateş’in bu olay nedeniyle istifaya zorlandığı iddia ediliyor. Hürriyet ekonomi müdürü Sefer Levent’in ise durumunun ne olacağı merak ediliyor. Aydın Doğan Levent’in de bulaştığı skandalı görmezden gelip gelmeyeceği, Levent’in işine son verip vermeyeceği bilinmiyor.

MEDYAGUNDEM

mehmet

Doğan medyasının sinsi oyunu

Hürriyet yazarı Mehmet Y. Yılmaz’ın bugünkü yazısında darbeyi ihbar eden Binbaşı O.K hakkında bazı iddialarda …

sefer

Hürriyet’te akçeli işler skandalı!

Medyaradar sitesinde Keskin Kalem mahlaslı yazarın Hürriyet gazetesindeki skandalla ilgili yazısı şöyle: HÜRRİYET GAZETESİ PR’CI …

barbaros6

FETÖ’nün Doğan grubu imamı o mu?

Doğan medyasındaki FETÖ’cü kadrolaşmanın sorumlusu o isim mi?  Bugün Akşam’ın deşifre ettiği manşetteki isim FETÖ’nün …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir