Anasayfa / GENEL / Eserinle gurur duy Haşim!
hasim1

Eserinle gurur duy Haşim!

TİB’in şikayet edildiğinde internet sitelerine erişimi engelleme yetkisi Anayasa Mahkemesi tarafından iptal edildi. Bu karar en fazla Kobani’yi bahane eden terör örgütlü ve yandaşlarına yaradı. Sosyal medyada yakılacak okulların koordinatlarını veren terör örgütü hesapları, TİB’in yetkisi AYM tarafından engellenmeseydi, halkı ve kamu mallarını hedef alan provokasyonlar yapamayacak 4 saat içinde kapatılacaktı.

Kobani’yi bahane eden eden terör örgütü ve yandaşları dünden beri Türkiye’nin bir çok noktasında eylemler yaparak, okulları, dershaneleri, Kızılay’ın kan toplama araçlarını, İETT otobüslerini, polis otolarını, bankaları, ATM’leri ve parti teşkilatlarını ateşe veriyor. Kamu mallarını kundaklayan teröristler, Twitter üzerinden organize olup ve yönlendiriliyor.

ydg

PKK’nin gençlik yapılanması YDG-G’nin twitter hesabından yapılan paylaşımlar teröristlerin sanal ortamdaki teşkilatlanmasını açık bir şekilde ortaya koydu. YDH-G yakılan okulların fotoğraflarını paylaşıp yeni koordinatlarını twitter hesabından duyurdu.

ydg1

Yasa dışı örgütlerden Gazi Halk Cephesi de tıpkı PKK’nın gençlik yapılanması gibi twitter üzerinden yönlendirmeler yapıyor. GaziHalk isimli hesaptan polis karakoluna yapılacak saldırının hazırlıkları açık şekilde paylaşıldı.

Terör örgütleri ve yandaşlarının internette istedikleri gibi hareket ederken akıllara Anayasa Mahkemesi’nin geçtiğimiz günlerde TİB’in erişimi engelleme yetkisini iptal etme kararı geldi. Hükümetin, torba yasa ile çıkardığı kanun ile Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı TİB, acil durumlarda 4 saat içinde internet sitelerine erişimi engelleyecekti. Dünden beri başta okullar olmak üzere kamu mallarına zarar verilmesi için twitter’dan talimatlar veren hesaplar TİB’in yetkisi elinden alınmasaydı 4 saat içinde erişime engellenebilecekti.

Davutoğlu: Evimin adresini twitleyip “saldıracağız” denildi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AYM’nin TİB’in yetkisini iptal ettiği gün çıktığı televizyon programında kendisi ile ilgili çarpıcı bir örnek vererek kararı eleştirmişti. Davutoğlu, “Gezi olaylarında, 2 küçük çocuğumun yalnız olduğu evimin adresi twit atılıp ‘Davutoğlu’nun evine saldıracağız” açıklaması yapmıştı.

MEDYAGUNDEM

dinleme3

TİB’in yüzde 85’i BTK’nın üçte biri FETÖ’cü çıktı

BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, TİB’in yüzde 85’inin BTK’nın ise üçte birinin FETÖ’cü çıktığını …

kemal-k3

CHP böyle yalanlarla kampanya yürütüyor

Anayasa değişikliğini engellemek için kılıktan kılığa giren muhalefetin, yargı yalanı elinde patladı.“Cumhurbaşkanı yargıyı tek başına …

tib

FETÖ’nün ini FETÖ’ye karşı kullanılacak

17/25 Aralık süreci sonrasında Fetullahçı hainler topluluğu FETÖ’nün pek çok kişiye yönelik gerçekleştirdiği yasa dışı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir