Anasayfa / GENEL / Eserinizle gurur duyun Hayrünnisa Hanım!
hayrunnisa

Eserinizle gurur duyun Hayrünnisa Hanım!

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün veda resepsiyonunda yaptığı açıklamalarla seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan Hayrünnisa Gül Cumhuriyet, Zaman ve Hürriyet’in manşetini süsledi.

Hayrünnisa Gül, “Bir turnusol döneminden geçiyoruz. Bu süreçte bazı yaşadıklarımızı, 28 Şubat döneminde benim başörtümün tartışıldığı günlerde bile yaşamadık. Şimdi ben de susuyorum, ama fazla susmayacağım; asıl intifadayı (ayaklanmayı) ben başlatacağım” dedi. Gül’ün yaptığı bu açıklamayı manşetine taşıyan paralel ve kemalist faşist medya da Gül’e destek verdi.

HALEP ORDAYSA ARŞIN BURADA

Gül’ün Cumhuriyet, Zaman ve Hürriyet ile el ele verip başlattığı ” İntifada” hayırlı olsun. Ancak yaşanan bu birlik ve beraberliğe katkı için küçük bir hatırlamada bulunmak gerekiyor.

Hayrünnisa Gül Hanım 28 Şubat döneminde Zaman, Cumhuriyet ve Hürriyet’in sizin için attığı manşetler daha dün gibi akıllarda tazeliğini koruyor. Buna rağmen başlatacağınız ” İntifada” tekrar hayırlı olsun.

Ve Halep ordaysa arşın burda diyerek atacağınız adımların kamuoyunda merakla beklendiğini belirtiriz.

MURAT YETKİN SENİN SÖZCÜN MÜ?

Hayrünnisa Gül veda resepsiyonunda yaptığı “İntifada” açıklamasını Hurriyet Daily News Genel Yayın Yönetmeni Murat Yetkin ile duyurdu.

Gül’ün bu adımı ” Hayrünnisa Hanım Murat yetkini kendisine sözcü mü tayin etti?” sorularının yüksek sesle seslendirilmesine neden oldu.

MURAT YETKİN KİMDİR?

Gezi olayları sırasında atılan her türlü yalanı köşesine taşıyıp dünyaya servis eden Murat Yetkin Hurriyet Daily News Genel Yayın Yönetmeni’dir.

gul-zaman

gul-hurriyet

gul-cumhuriyet

(haber 10)

MEDYAGUNDEM

hur8

Bu kadar yandaşlığa pes; Hürriyet’i CHP bültenine çevirdiler!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

gul2

Gül çiftinin eski danışmanı FETÖ’den tutuklandı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ’nün Ankara’daki kadın yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturmada kapsamında eski Cumhurbaşkanı Abdullah …

6 Yorumlar

 1. ABİ YA ŞU GÖREV SÜRESİ BİTSEDE GİTSE YAV FENA HALDE CANIMI SIKMAYA BAŞLADI .GEZİDE 17 ARALIKTA 25 ARALIKTA SUSUP ŞİMDİ KONUŞANLARA DELİ OLUYORUM

 2. EZİKLİK,DOYMAMIŞLIK,TER TÜRLÜ TATMİNSİZLİĞİN ALAMETİ FARİKASI OLSA GEREK. 28 ŞUBATLA BU DÖNEMİ KIYASLAMAK NE DEMEK…ZERRE KADAR VİCDAİ KIRINTI OLSAYDI BUNU SÖYLEMEZDİ..TATMİNSİZLİĞİN VERDİĞİ HIRÇINLIK…..

 3. Hyper Tansiyon Etkileri

  ‘Bu süreçte bazı yaşadıklarımızı, 28 Şubat döneminde benim başörtümün tartışıldığı günlerde bile yaşamadıklarını’ anlatmaya davet ediyoruz. Öyle ya, anlatsın! Yaşadıkları neymiş bir görelim. Anlatın anlatın da bu toplum 28 Şubat döneminde yaşamadığınız olayları bu dönemde ne, nasıl yaşadığınızı bilsin. Ortalığa bu lafı atıp geri çekilme yok, bunları topluma anlatmak zorundasınız, toplumun kafasında soru işareti oluşturup da susarsanız toplum gereğini yapar.
  Tabi bunları psikolojik birer vaka olarak değerlendirmek gerekir. Yüksek rakamlı tepelerden vatandaşın arasına karışamamanın, adapte olamamanın verdiği hyper tansiyon etkileri olarak değerlendirmek gerekir.
  Şahsi kanaatime göre firstlayd’iler unutulmaya mahkumdurlar. Ama Türkiye’nin Anaları ilelebet payidar kalacaklardır. Türkiye Annesi ile firstlayd’i arasındaki farkı yakında göreceğiz.

 4. Arkasına kimi alacak intifada başlatırken? Yazık oldu Abdullah Gül’e, iyi insandı.

 5. İngiliz Kraliyet Ailesinin Liyakat Nişanı verilen bir aile’den zaten bu beklenir.
  A.Gül İngilizler,Vehhabiler ve Paralelcilerle aynı saftadır.İngilizler Akparti’yi ele geçirecek veya bölünecek hamlelerinde A.Gül’ü kullanacaklar.
  Bakalım zaman neyi gösterecek.Allah şerlerinden muhafaza eylesin.

 6. Bu durum siyasi degil daha cok kisisel olgunlukla alakali bir sorun. Kimi 25’inde kimi 30’un da kisisel olgunluga erisir kimi de 49 yasina gelir hala kisisel olgunluga erisememenin rahatsizliklarini degisik tepkilerle ortaya koyar. Ilac kullanilmamasi sorunun zamana birakilmasi en iyi cozumlerdendir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir