Anasayfa / GENEL / Ergenekon Zaytung’u Oda TV yine çarpıttı
vali

Ergenekon Zaytung’u Oda TV yine çarpıttı

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya’nın iki canlı bombanın kendini patlattığı hücre evine düzenlenen operasyon hakkında yaptığı basın açıklamasındaki sözleri çarpıtıldı. Özellikle Ergenekon’un Zaytung’u Oda TV, çarpıtmadaki en kirli algı operasyonuna imza atan adresti.


Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren ile birlikte kentte meydana gelen patlamalara ilişkin basın toplantısı düzenledi.

YERLİKAYA’NIN SÖZLERİ ÇARPITILDI

Vali Yerlikaya, operasyon öncesinde yaşananlar ve hücre evine düzenlenen operasyon hakkında bilgi verdi. Vali Yerlikaya’nın yaptığı açıklamanın bir kısmından ‘polisimiz’ kelimesi kesilerek sanki Vali Yerlikaya Antep’te DAEŞ hücrelerine yapılan operasyon sonucunda kendisini patlatan DAEŞ teröristi için “Kendisi bombayla ilgili ev sahiplerine bir sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaatta kendisini etkisiz hale getiriyor” demiş şeklinde çarpıtıldı.

POLİSİMİZ KELİMESİNİ KIRPTILAR

Oysaki Vali Yerlikaya yaptığı açıklamada “Arkadaşlarımız Mehmet Kadir Cebael’in yer tespitini yaptı ve direk oraya gittik. O da yakalanacağını anladığı için; Polisimiz, etraftaki ev sakinlerine komşularına da bir sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaattan kendisini etkisiz hale getiriyor. Ama bu esnada o da yapmış olduğu bomba düzeneğini, ki olay yeri inceleme bunu net olarak ortaya çıkartacak, o da evdeki bulundurmuş olduğu bombayı patlatıyor. Hamdolsun bu hücre evindeki bu operasyonda sadece Mehmet Kadir Cebael etkisiz hale getiriliyor. Evde iki çocuğu eşi sağ olarak ele geçiriliyor. Ve başka bir bizim özel Özel harekatımız da ve bomba ekibimizde yaralanan hamdolsun olmadı.” diyor.

ERGENEKON’UN ZAYTUNG’U ODA TV BÖYLE ÇARPITTI

odatv

 

MEDYAGUNDEM

orhan2

Siyonist yanaşmalığından utan Oda TV!

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İsrail’de gözaltına alınan Türk vatandaşı Orhan Buyruk’un serbest bırakıldığını duyurdu. Bakan Çavuşoğlu, …

soner-y

Oda TV’nin Alman istihbaratıyla ne bağı var?

ODATV, Alman istihbaratının operasyon aracı haline gelen ZDF’nin servislerini manşete taşıyarak neyi amaçlıyor dersiniz? Bugün …

soner1

Oda TV ‘FETÖ darbemizi çaldı’ krizine girdi!

Oda TV “FETÖ darbemizi çaldı, biz şimdi nasıl darbe yapacağız” krizine medyagundem.com 15 Temmuz’da TSK …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir