Anasayfa / GENEL / Erdoğan’ın İstanbul vasiyeti
maltepe3

Erdoğan’ın İstanbul vasiyeti

İstanbul’da milyonlara seslenen Başbakan Erdoğan flaş bir açıklama yaptı ve vasiyetini açıkladı. 

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Maltepe’deki tarihi mitindinde vasiyetini açıkladı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Belki bu benim İstanbul’da Başbakan olarak son mitingim. İstanbul’a veda etmiyorum. Allah takdir ederse doğduğum bu şehirde vefat etmek, hiç olmazsa bu şehre defnedilmek benim en büyük arzum ve en büyük vasiyetimdir” dedi.

Başbakan Erdoğan parti içindeki tüm arkadaşlardan helallik isteyerek ‘Emeği geçen bizimle bu yolda yüreyen tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyoru. Haklarınızı helal edin’ diye sözlerini tamamladı.

MEDYAGUNDEM

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

cetinaltan

Çetin Altan’ın gizli vasiyeti!

Çetin Altan öldü. Fetullah Gülen taziye diledi. Birileri onun “enseyi karartmayın” sözünü vasiyeti gibi sürekli …

baransu-dinleme

Bu videoyu iyi saklayın; işte paralellerin Başbakan’ı dinlediklerinin 3 yıl önceki itirafı!

MEDYAGUNDEM.COM- Artık kesin… Cumhurbaşkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı yıllarca dinleyen Gülen örgütü 17-25 Aralık …

1 Yorum yapıldı

 1. HEP BÖYLE KAL , SAYIN BAŞBAKAN “RTE” !
  Hamdi YALÇIN
  (hamdiyalcin1@hotmal.com)
  Sayın Başbakan durunuz ! nereye hemen , sanki yarin bu dünyadan göçüyormuşsunuz gibi, vasiyetinizi açıklıyorsunuz, korkutmayın sevenlerinizi. Daha çok yapacağınız işler olduğunu unutmayınız. Bu millet sizi öyle bir sardı ki bağrına , bir daha ayrılık olmazcasına.
  Başbakanımızın ve tüm insanların , tüm canlıların ölümü tadacakları gün şüphesiz olacaktır. Sanki bir dostum şaka yapıyormuş gibi geldi bana; çok duygulandım ve çok da üzüldüm desem mübalağa etmiş olmam. Hani 2023 hedefi, hani yeni Türkiye’de yapacakları. Hani milletin efendisi değil , milletin hizmetkarı nereye gitti diye sormayacaklar mı bu insanlar.
  Allah gecinden versin Başbakan RTE’nın aziz milletimizin kalbinde çok müstesna bir yeri olduğu unutulmamalı; O ‘nun doğduğu şehir milletin kalbi, defnedileceği yer de yine milletin kalbi olacaktır.
  Başbakan(RTE) ‘ın Yeni Türkiye yolunda ” Demokratik, Müreffeh, Öncü Ülke” vaadi var. İnşallah O’nunla güzel olacak yarınlar.
  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN, İstanbul-Maltepe’de milyonlarca insanın katıldığı mitingde sözlerine İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını okuyarak başladı.Ülkemiz ve bölgemizdeki sorunlara değindi.
  Başbakanımızın okuduğu şiirler her zaman ayrı bir güzellik ve renk katıyor konuşmalarına, benim çok hoşuma gidiyor. Miting meydanlarında konuşmaları arasına serpiştirilen şiirler ne kadar güzel oluyor,öyle değil mi? O şiirler coşturuyor,o şiirler duygulandırıyor , o şiirler ağlatıyor mitinge katılanları.
  O’nun güzel ve doğru şiir okuması karşısında da bir lider yok ki! İlimde O, sanat’ta O, edebiyatta O, diğer tüm partilere en iyi demokrasi dersi veren O, Türkiyenin vizyonunu çizen O, Milletin ufkunu açan O, Gariplerin, kimsesizlerin , düşkünlerin, yaşlıların , dul ve yetimlerin , gazi ve şehit yakınlarına kucak açan O, Herkesin gelecek endişesi olmadan , sağlıkla, huzurla ve güvenle yaşadığı bir Türkiye özlemi içerisinde yanıp tutuşan O, milletin ve ülkenin hayrına Cumhurbaşkanlığı köşkünde söyleyecekleri , yapacakları çok daha güzel enteresan süprüzler yapacak olan O, Kasımpaşa’dan gelen böbürlenmeyen, kibirlenmeyen O, Milletin adamı O,
  Ey tevazu sahibi ! Seni bilmeyen, tanımayan mı var? Bu milletin gönlünde(Cumhurbaşkanlığı köşkünde de ) hep böyle kal, Sayın Başbakan !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir