Anasayfa / GENEL / Erdoğan’dan siyaset literatürüne müthiş katkı; #SiyasiSapıkKılıçdaroğlu
erdogan-kemal2

Erdoğan’dan siyaset literatürüne müthiş katkı; #SiyasiSapıkKılıçdaroğlu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Bakan Ramazanoğlu’nu hedef alan çirkin sözlerine tepki gösterdi. “Anamuhalefetin üzerinden siyaset yaptığı cinsi sapığın cezaevinde olduğunu” belirten Cumhurbaşkanı, “Peki bu siyasi sapıkları ne yapacağız? Bu zat için söylenen her söz israftır, fuzulidir, tıpkı kendisi gibi gereksizdir” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan 23. Muhtarlar Buluşması’nda konuştu. Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:


Bizim milletimizle, özellikle siz değerli muhtarlarımızla muhabbetimiz, karşılıklı sevgiye saygıya dayalı ilişkimiz birilerini rahatsız ediyor.

BENİM YERİM MİLLETİMİN YANI, SİZİN YERİNİZ KİMİN YANI?
Muhtarlarımızı, tahkir etmeye kadar vardırıyorlar. Bir konsolosun casusluk davasıyla yargılanan gazeteciyle yanak yanağa fotoğraf çektirmesini eleştirmiştim.
Bir mizah dergisi benim bir muhtarla yanak yanağa fotoğraf çektirmemizi yayınlamıştı. Güya biz sadece muhtarlarla fotoğraf çektirirmişiz. İşte ben de tam bunu söylüyorum. Benim yerim milletimin yanı. Sizin yeriniz kimin yanı? Biz bu kafayı çok iyi biliriz.
Yaptıkları işin adını halkçılık koyarak tam bir karamizah sergiliyorlar. Dün ayağındaki çarığı, başındaki kasketi yüzünden Aşık Veysel’i Ankara’ya sokmayan kafayla milleti aşağılamak için benim muhtarla resmimi kapağa basan kafa aynı kafadır. Bunların demokrasi milletsiz bir demokrasi.
Cumhurbaşkanı’na hakaret etmeyi siyaset sayıyorlar. Peki böyle iktidar olunur mu? Bunlar koltuğu korumaya çalışıyorlar.

sapik2

sapik1

PEKİ BU SİYASİ SAPIKLARI NE YAPACAĞIZ?

Muhalefet cinsi sapıklara bel bağlamış durumda… Bakınız ana muhalefet partisinin genel başkanı dün bir konuşma yapıyor. Ben konuşmayı onun şahsına değil partinin mensubu hanımefendilere ve milletime çağrıyı yapıyorum. Terbiyemin elvermediği galiz ifadelerle saldırıyor. Dün televizyon kanalında bu sözler biplenerek veriliyor. Bakan Hanım hakkında çok çirkin ifadeler anamuhalefet üzerinden siyaset yapmaya çalıştığı cinsi sapık şu anda cezaevinde peki bu siyasi sapıkları ne yapacağız? Bu kişi başında bulunduğu partinin de yüz karası.

“KASETLE GELEN KENDİSİ DEĞİL Mİ”

Biz bunları hiç yerine koydukça çirkefliğin dozunu artırıyorlar. Bu kişi başında bulunduğu partinin de yüz karasıdır. Bir kasetle gelmedi mi partinin başına, kaset olayı olmasa partinin başına gelemeyecekti. Bunda yalanın her türlüsü var. Benim milletim adam gibi adam olana prim verir..

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir