Anasayfa / GENEL / Erdoğan Neofaşistlerin karın ağrısını açıkladı
erdo

Erdoğan Neofaşistlerin karın ağrısını açıkladı

Avrupa’daki faşist uygulamalara sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale zaferini hatırlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar’da düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.

Burada gündemi değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedefinde Avrupa vardı. İsviçre’de düzenlenen çirkin gösteriyi hatırlatan Erdoğan, halk oylaması için Avrupa’nın seferberlik başlattığını söyledi.

“HASTA ADAM DEDİKLERİ..”
“Bunların karın ağrılarının nedenini biliyoruz.” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hasta adam dedikleri Osmanlı’nın Çanakkale’de yedi düvele nasıl kök söktürdüğünü biliyorlar.” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları;

“Afyon’un istiklal ve istikbal mücadelemizde yerini hepimiz biliyoruz. Bugüne kadar hiçbir gücün önünde eğilmedik, eğilmeyiz.

BOSNALI MÜSLÜMANLARI KATLETTİLER
Şimdi bugün Hollanda’da seçim var. Atların itlerin sahiplerinin ne yapılacağı ortaya çıkacak. Kardeşlerim; bunların medeniyetle alakası yok. Bunlar; Bosna Hersek’te 8 bini aşkın Bosnalı Müslümanı katledenlerdir. Bunların biz cibiliyetini biliriz. Bunlar hala medeni olamamışlar. İnsanlık nasibini alamamışlar.

isvicre

BU TÜR İNSANLARLA KARDEŞ ŞEHRİ OLMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL

Rotterdam Belediye Başkanı, İstanbul ile kardeş şehirlermiş. Dün akşam Başbakanımıza söyledim. Hemen bu kardeşlik akdimiz bozulsun. Bizim bu tür insanlarla kardeş şehir olmamız mümkün değil.

TÜRK MİLLETİ BOŞ YERE BEDEL ÖDEMEZ

Türk milleti hiçbir bedeli boş yere ödemez. Bu fedakarlıkların bir karşılığı olacaktır.

AVRUPA HAYIR SEFERBERLİĞİNE ÇIKTI
Halk oylaması için tüm Avrupa hayır seferberliğine çıktı. Bir taraftan da mutluyum. Çünkü gazeteler Türkçe başlık atıyor. Yahu bunun benim şahsımla alakası yok.

İSVİÇRE’DE ÇİRKİN GÖSTERİ
Hilal ve yıldız.. Arasına beni karikatüze etmişler.. Altında da Türkiye’den bazı gazeteler.. Bölücü terör örgütünün yayın organları.. Solu destekleyenler.. FETÖ’nün yayın organı.. Bunlar da altında.. Dikkat ediniz; hayır derseniz bütün kapılar açılıyor. Evet derseniz karşınızda atıyla itiyle karşınızda bir duvar buluyorsunuz..

POLİSLERİNİ VUR EMRİ VERMİŞLER

Polislerine vur emri dahi vermişler.. Ya karşınızda bir kadın bakan, 3-5 kişilik ekip ve koruma var. Ellerinde de silah yok. Bunun için OHAL ilan edilir mi?

HASTA ADAM DEDİKLERİ OSMANLI’NIN
Bunların karın ağrılarının nedenini biliyoruz. Hasta adam dedikleri Osmanlı’nın Çanakkale’de yedi düvele nasıl kök söktürdüğünü biliyorlar.

TÜRK KORKUSU ALDI BAŞINI GİDİYOR
Türk korkusu aldı başını gidiyor.. İslam korkusu aldı başını gidiyor.. Geçmişte bunlar Yahudilere de böyle davranmadılar mı? Hiçbir topluma sahip çıkmadılar..

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

erdogan4

Erdoğan’dan Mescid-i Aksa hamlesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mescid-i Aksa gerilimi ile ilgili İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin’i aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir