Anasayfa / ANALİZ / Erdem Yavuz yeni yıldan tek beklentisini yazdı!
erdem-yavuz64

Erdem Yavuz yeni yıldan tek beklentisini yazdı!

YENİ YIL
ERDEM YAVUZ YAZDI
twitter.com/erdemyavuz549
Ansiklopedik bir bilgi vereyim size; çok tanrılı eski Türklerde gündüz ile gece arasındaki kavgadan gündüzün geceyi yendiği tarih olan 22 Aralık bayram olarak kutlanırmış. Güneşi geri verdi diye Tanrı Ülgen’e edilen duaların kabulü için de bolluk ve bereket verdiğine inanılan Ak Çam Ağacı altına hediyeler konulup, dallarına bantlar bağlanarak yeni yıl için dilekler dilenirmiş.
İşte bu yeni yıl kutlama geleneğinin Hunların Avrupa’yı fethetmesiyle Avrupa’ya yerleştiği, sonraları da Hıristiyanlar tarafından Noel adı altında Hz. İSA’nın doğum günü olarak kutlanmaya başlandığı söylenir.
Ne kadar ilginç değil mi?
Halbuki ben yılbaşlarında eve çam ağacı alınıp, ışıklandırılmasına karşı oldum ve bu yüzden de çok tartıştım çocuklarla… Baksanıza eski bir Türk kültürüymüş aslında..  Özürlerimi kabul ederler umarım.. Bu gece onlara bir sürpriz yaparım…
Aklıma geldi de… Hiç düşündünüz mü, doğruluğuna yüzde yüz emin olduğumuz, davranışlarımızı ve söylemlerimizi yönlendiren temel bazı inançlarımızın yanlış olabileceğini…
Aman Allahım..  Topsakallar MOSSAD ajanı değil mi yoksa, MİT’e mi çalışıyorlar. Aslında MİT’in yerinde olsam Cemaati toptan bitirmek için Topsakallar biçilmiş kaftan.
Topsakalların MİT’ten aldıkları maaşı gösterir bordro  sızsa nasıl da şaşırırlar ve “nakit olarak elden alıyorduk, bordro yoktu” açıklaması yaparlar hemen twitterdan..
Yok canım.. O kadar da değildir herhalde.. Yok yok doğru olamaz.. O konudan eminim canım.. Topsakallar İsrail ajanı..
Başka.. Başka ne olabilir. Tamam.. Cemaat meğerse … Yok yok ondan da eminim..
Neyse, insanlık soğuk savaş döneminden bu yana sürekli bir propagandayla karşı karşıya, kendisine sunulan bilgiyle yetinenler, farkına varmadan kronik bir mutsuz olarak geçip gidiyorlar bu dünyadan, yazık.
Cemaatin çocukluğundan alıp yetiştirdiği Altın Nesiller, ne devleti ne de milletin çıkarlarını düşünüyorlar baksanıza.. Doğru olduğuna inandırıldıkları dava için ne kadar da zarar veriyorlar umarsızca.. 
İşte 2013 bitip, yerini 2014’e bırakıyor…
Yeni yıldan tek beklentim, Çete Üyesi topsakalları ve arkadaşlarını kodese giderken elleri kelepçeli görmek…
Geri sayımın çoktan başladığını söylemiştim…

MEDYAGUNDEM

tekdag4

Habertürk’ü FETÖ’ye böyle teslim ettiler!

FETÖ Habertürk’ü bakın nasıl yörüngesinden çıkarıp, kimlerle nasıl kafesledi? MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütünün medya operasyonlarında adres …

erdem-yavuz34

MEDYAGÜNDEM 3 yıl önce TİB gerçeğini yazmıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün FETÖ’nün üssü TİB’in kapatılacağını açıkladı. MEDYAGÜNDEM TİB’in neden kapatılması gerektiğini daha 3 …

tib

MEDYAGÜNDEM’i haklı çıkaran manşet!

Bugün Milliyet’in sürmanşetinde yer alan TİB’deki “paralel kablolar”ı ilk kez geçen yıl MEDYAGÜNDEM’de Erdem Yavuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir