Anasayfa / ANALİZ / ERDEM YAVUZ YAZDI! Tuncay Topçin, Tuncay Güney ve Kabak üçlüsünün maceraları!
erdem-yavuz

ERDEM YAVUZ YAZDI! Tuncay Topçin, Tuncay Güney ve Kabak üçlüsünün maceraları!

TOP-ÇİN

ERDEM YAVUZ YAZDI

twitter.com/erdemyavuz549 

Tamam itiraf ediyorum. Geçenlerde bahsetmiştim, ancak eksik kalmış. CIA-MAAT içindeki kaynaklarım beni yanıltmış. Aslında yanlış değil de eksik bilgi vermiş. Şimdi düzeltme zamanı.

Bildiğiniz gibi daha önce, Türkiye’de her yere sızan CIA-MAAT’in, Hoca Efendi’nin talimatıyla LGBT’ye sızmak için Torontolu Kabak Kod’u görevlendirdiğini, Kabak kod’un da büyük bir heyecanla Toronto’daki Church and Wellesley sokağındaki bir barda ilk tecrübesinde başarısızlık yaşamasının ardından Efendisinin gözünden düştüğünü, “yem olarak” kullanılacağını anlayan Kabak kod’un da “Gizli Tanık” olmak istediğini söylemiştim.

Sıkı durun. Hoca Efendi meğerse, GAY’lerin itibar gördüğü ABD, Kanada ve İngiltere gibi ülkelerdeki LGBT’lere sızma görevini yıllar önce TUNCAY TOPÇİN’e vermiş. Şaşırdınız değil mi.. Adam SAKALLI halbuki. Bizim kabak kod ise, TOPÇİN’in öğrencisiymiş.

Kuzey Amerika Gay Lobileri Derneği BAŞ Abisi TUNCAY TOPÇİN’e bu görev, Hocanın İç Oğlanlığı’ndan 18 yaşında ayrılmasının ardından tevcih edilmiş. Operasyon dışarıdan anlaşılmasın diye de başgöz edilmiş bizim TOPÇİN, CIA-MAAT içinden biriyle.

Neyse, ilk önceleri büyük bir ZEVKLE yerine getirdiği bu görev, Amerika’daki LGBT Derneklerinde bulunan ZENCİLERİN çokluğundan ötürü ACI veren bir şekle bürünmüş zamanla..

İşte bu nedenle ne zaman Hoca Efendisine “ayrılmak ve başka yerlere SIZMAK istiyorum” dese de hep terslenmiş. Taki psikolojisi bozulup, herkesi PenisVanya da yaşayan ZENCİ sanmaya dek.

Apar topar The American Psychological Association’a bağlı Zenci hiç kimsenin çalışmadığı White Man adlı bir klinikte tedavi altına alınmış aylarca.

Neyse.. Doktorlar “iş görür” raporu verdikten sonra bizim TOP-ÇİN, Hoca Efendi tarafından hava değişimi için İstanbul’a gönderilmiş.

TOP-ÇİN İstanbul’da ACILARINI hafifletmek ve psikolojik tedavisine yardımcı olması amacıyla Latince Pennis anlamına gelen Pirus adlı bir kitap yazdı.

Eski Grek dilinde Pirus (Pennis); kazanan tarafın, başka bir zafer kazanamayacak kadar çok yıpranması anlamına gelir.

İşte Kuzey Amerika Gay Lobileri Derneği’nde ACI Tecrübeler yaşayan TOPÇİN’in Pirus (Penis) adlı eseriyle ACILARINI hafifletmek istediği yorumları yapılıyor.

Ayrıca TOPÇİN’in kitabı yazmak için, halen Toronto’da bulunan Kabak Kod’un kankası Tuncay GÜNEY’le birlikte haftalarca bir eve kapandığı da söylentiler arasında.

Aklıma gelmişken; Hoca Efendi’ye TOPÇİN’in durumu hakkında çok şikayet gidiyormuş.

Hoca Efensi ise; “Herşeyin bir tevbesi var, af diler, günahlar affolur, lakin alışkanlık yapmasın. Buna dikkat edilmeli” mealinde cevaplar veriyormuş.

Neyse; Tuncay TOPÇİN, Tuncay GÜNEY ve Kabak Kod üçlüsünün İstanbul-Toronto-Pensilvanya hattındaki maceralarına değinmeye devam edeceğiz…

Bakalım, İSTANBUL’DA İKİ TUNCAY BİR YATAĞA SIĞACAK MI, göreceğiz…

(Aşağıda Taksim LGBT yürüyüşünden temsili bir kare görüyorsunuz.)

velevki

 

MEDYAGUNDEM

tekdag4

Habertürk’ü FETÖ’ye böyle teslim ettiler!

FETÖ Habertürk’ü bakın nasıl yörüngesinden çıkarıp, kimlerle nasıl kafesledi? MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütünün medya operasyonlarında adres …

erdem-yavuz34

MEDYAGÜNDEM 3 yıl önce TİB gerçeğini yazmıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün FETÖ’nün üssü TİB’in kapatılacağını açıkladı. MEDYAGÜNDEM TİB’in neden kapatılması gerektiğini daha 3 …

tib

MEDYAGÜNDEM’i haklı çıkaran manşet!

Bugün Milliyet’in sürmanşetinde yer alan TİB’deki “paralel kablolar”ı ilk kez geçen yıl MEDYAGÜNDEM’de Erdem Yavuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir