Anasayfa / ANALİZ / Erdem Yavuz yazdı! Torontolu Kabak Kod’un LGBT’ye sızma operasyonu!
erdem-yavuz71

Erdem Yavuz yazdı! Torontolu Kabak Kod’un LGBT’ye sızma operasyonu!

SIZMA

ERDEM YAVUZ YAZDI

twitter.com/erdemyavuz549

Sızma, aslında zeytinyağı üretiminin ilk safhasıdır. Lakin Cemaatin son operasyonlarından sonra literatürde Cemaatin her yere adamlarını yerleştirmesi anlamında algılanır oldu…

The Cemaat Türkiye’de esnaftan kahvelere, sokak tabyacılarından halı yıkamacılarına kadar o kadar  geniş bir yelpazeye sızdı ki, Türkiye’de bir tek LGBT derneğine sızamadılar

LGBT’nin Taksim mitingleri; belki bir manita bulurum, belki bir ekmek çıkar diye medet uman bizim romantik sol ve kürtçü abazalar tarafından destekleniyor sadece..

Neyse,  Don Fettucini “Ulan her yere sızdım da bir tek LGBT’ye sızamadım arkadaş” diye hırs yapmış. LGBT nedir, yumuşak karınları nelerdir, nasıl sızılır diye bir dosya hazırlaması için en uygun isimlerden olan bizim Kabak Kod’u görevlendirmiş.

Bilenler bilir Tel Aviv, Pensilvanya ve Toronto dünya LGBT sıralamasında ilk üçte yer alır (internete yazdın mı çıkıyo). O yüzden Torontolu Kabak Kod için bu görev çantada keklikmiş. Evinin hemen arka sokağındaki ünlü Church and Wellesley sokağında turlamaya başlamış.

Ancak takım elbiseyle dolaşmanın işe yaramayacağını anlamış ve bıyıklı LGBT’ciler gibi deri kıyafetler giymeye başlamış. Şansına o gün bir LGBT’nin, HOMO’luğun yasaklandığı Rusya’da uğradığı haksızlıkları protesto gösterisi varmış. LGBT’ye sızmak için bundan iyi bir fırsat bulamam düşüncesiyle bizim Kabak kod da yürüyüşe katılmış.

resim1

Ondan sonrası mı? Ondan sonrası bir felaket tabi.

Masum bir yürüyüşmüş ancak bizim TOMA’ların Toronto versiyonu BANAKOMAONAKO (Türkçesi KABAK OYAR) adlı polis aracı birden yürüyüşe müdahale etmiş ve grubu dağıtmış. Bizim Kabak kod da gruptan diğerleriyle birlikte bir bara sığınmak zorunda kalmış.

resim2

O barda nelerin yaşandığı meçhul. Ancak bizim Kabak kod, Don Fettucini’nin emrini yerine getirmede, diğer TOP SAKALLAR gibi çok başarılı. O nedenle Kabak Kod lakabını boşuna almadığını ispatlamıştır o barda diye iddia ediliyor.

Görüntü vermemek için gece saatlerini bekleyen Kabak kod, LGBT’ye sızmanın verdiği rehavet ve kalça ağrısıyla bardan çıkmış sekerek. Lakin yine de görüntü verememekten kaçamadığı iddia ediliyor. Fotoğraflar bugün yarın sızdırılır sosyal medyadan diye bekleniyor.

Bizim Kabak Kod’un hazırladığı raporu çok beğenen Don Fettucini’in LGBT’nin İstanbul’daki merkezine sızma görevini ise bizim Küçük ve Ortanca TOP SAKALLARA tevcih ettiği söyleniyor.

Bu konudaki arayışlarına başladığı öğrenilen TOP SAKALLARIN en çok ne giyecekleri merak ediliyor. Bu konuda Sosyal Medyada bahisler açılmış bile…

MEDYAGUNDEM

tekdag4

Habertürk’ü FETÖ’ye böyle teslim ettiler!

FETÖ Habertürk’ü bakın nasıl yörüngesinden çıkarıp, kimlerle nasıl kafesledi? MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütünün medya operasyonlarında adres …

erdem-yavuz34

MEDYAGÜNDEM 3 yıl önce TİB gerçeğini yazmıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün FETÖ’nün üssü TİB’in kapatılacağını açıkladı. MEDYAGÜNDEM TİB’in neden kapatılması gerektiğini daha 3 …

tib

MEDYAGÜNDEM’i haklı çıkaran manşet!

Bugün Milliyet’in sürmanşetinde yer alan TİB’deki “paralel kablolar”ı ilk kez geçen yıl MEDYAGÜNDEM’de Erdem Yavuz …

3 Yorumlar

  1. çok sert…demekki top sakallılar sert erkeklerden hoşlanıyorlarmış bunuda öğrenmiş olduk

  2. vay anam serhat neler dönmüş öyle

  3. Vay toplar vay! Lan simitler, bu yola sizi büyük top sakal mı düşürdü? Alışkanlığınız nereden geliyor? İlk temas Faytoncu, Tellak…? Kostümler Amerika’dan mı? Lan kim kimi kırbaçlayıp, copluyor? Metalik mi, silikon mu? Teker! İmamınız kim? Hard mı? Biliyorsunuz Ananas tırtıklıdır, bol miktarda sipariş vereydiniz ağaya!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir