Anasayfa / ANALİZ / Erdem Yavuz yazdı! Topsakallı zındıklara son çağrı!
erdem-yavuz66

Erdem Yavuz yazdı! Topsakallı zındıklara son çağrı!

ZINDIK
ERDEM YAVUZ YAZDI
twitter.com/erdemyavuz549
Müslüman göründüğü halde gerçekte İslâmî inanış ve öğretileri benimsemeyen kişi anlamına geliyor ZINDIK kelimesi.
Halk arasında da Allah’a ve Ahirete inanmayan, Oruç tutmayan, menfaatini her şeyin üstünde tutan münafık anlamında kullanılır çoğunlukla.
Kimin Zındık olduğuna benim gibi günahkar bir kul karar veremez tabii ki, sadece söyllemleri ve eylemleri üzerinden Bizim Topsakallar ve şürekasının bu tanıma uyma yolunda hızla ilerlediğini söyleyebilirim o kadar. İyice zıvanadan çıktılar çünkü.
Tamam ülkeleri aleyhine İsrail’e ajanlık yapıyorlar. Tamam kodese gitmelerine de az kaldı. Lakin iftiraları ile ile fitnelerine Kur’an ve diğer kutsal kitaplardaki ayetleri tanık gösterme çabalarına ne demeli.
İnsanlıklarını unutmuşlar iyicene, motivasyon kaynağınız nedir Allah aşkına.. Cennete gideceğine inandırılmış El Kaide’nin canlı bombaları gibisiniz. Yoksa efendiniz size Cenneti mi vaad etti..
Ayaklarınızın yere basma zamanı geldi de geçiyor bile.. Hiç mi arkadaşınız yok, kimse size gerçekleri söylemiyor mu.. Nedir bu hezeyanınız ve devlet düşmanlığınız..
Pişman olun ve sadece Türkiye’ye biat edin. Liyakatınızı ülkenizin düşmanlarıyla mücadelesi için kullanın. Bırakın siyaseti siyasetçiler yapsın. Varsa suistimal zaten gereği yapılacaktır bağımsız mahkemelerce..
Ama siz kendiniz hariç herkesi suçlu görüp, demokrasi ve hukuk karşıtı olarak tanımlıyorsunuz. Bundan vazgeçin, “Paralel Türkiye” amacı tam bir hayal ve Cumhuriyetin tüm kazanımlarına zarar veriyor. İç huzuru bozuyorsunuz. Sokaktaki insanın gündemi farklı. Bıktı artık bunlardan.
Gelin pişman olun. Paralel Türkiye rüyanızdan uyanın, aksi takdirde kabir azabını cezaevinde çekmeye başlayıp, ne yaptım ben diyeceksiniz.
Son Pişmanlık Fayda Etmez demiş atalarımız.. Allah sizi islah eyler inşallah..

MEDYAGUNDEM

tekdag4

Habertürk’ü FETÖ’ye böyle teslim ettiler!

FETÖ Habertürk’ü bakın nasıl yörüngesinden çıkarıp, kimlerle nasıl kafesledi? MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütünün medya operasyonlarında adres …

erdem-yavuz34

MEDYAGÜNDEM 3 yıl önce TİB gerçeğini yazmıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün FETÖ’nün üssü TİB’in kapatılacağını açıkladı. MEDYAGÜNDEM TİB’in neden kapatılması gerektiğini daha 3 …

tib

MEDYAGÜNDEM’i haklı çıkaran manşet!

Bugün Milliyet’in sürmanşetinde yer alan TİB’deki “paralel kablolar”ı ilk kez geçen yıl MEDYAGÜNDEM’de Erdem Yavuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir