Anasayfa / ANALİZ / Erdem Yavuz yazdı! Küresel 28 Şubatçılar niye Halk Bankası’nı hedef aldı?
erdem-yavuz57

Erdem Yavuz yazdı! Küresel 28 Şubatçılar niye Halk Bankası’nı hedef aldı?

ELDE VAR 3

ERDEM YAVUZ YAZDI

twitter.com/erdemyavuz549

Mavi Marmara ve 7 Şubat kalkışması derken bugünkü 17 Aralık operasyonuyla, sac ayakları oluşturuldu. Küresel 28 Şubatçıların Türkiye uzantısı İsrail tetikçilerinin, Türkiye’ye yönelik bu üçüncü büyük operasyonu.

Belki bir usulsüzlük vardır. Ama Halk Bankası’na yönelik bu İsrail menşeili saldırı da neyin nesi?

İran’la ticaretimiz Halk Bankası üzerinden yapılırken, DOĞALGAZ’DA FAZLA TÜKETİM NEDENİYLE ELEKTRİK KESİNTİLERİ YAŞADIĞIMIZ SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE bu operasyon ne anlama geliyor?

İran bu operasyonla ticari sırlarım ifşa edilecek diye doğalgazı keserse neler olur biliyor musunuz?

ABD ile İran yakınlaşmasına ses çıkaramayan İsrail, Neo-Ergenekoncu tetikçileri üzerinden Türk halkını ayazda bırakıp, seçimlerde AKP’nin oy oranının düşmesini hesaplıyor.

Halk Bankası operasyonu, hangi ülkenin ekmeğine yağ sürüyor, kime hizmet ediyor bu operasyonu planlayanlar?

Sen kalk 1 yıl gizli dosya isimleriyle amirlerini kandır, 7 Şubat gibi rutin dışına çık, suçu engellemek yerine suçu oluştur, İsrail’in istediği hedeflere operasyon yap, bir de tehdit et.

Bir taşla iki kuş.

Biliyorsunuz, Kuzey Irak’tan gelen petrol parasının Halk Bankası’na yatırılması için hem Kuzey Irak hem de Irak merkezi hükumetiyle anlaşıldı. Bu anlaşmadan kimler rahatsız? Bildiniz, tabi ki ABD, tabii ki İsrail. Bu operasyonla anlaşmanın da iptal edilmesi isteniyor. Parayı Türkiye değil, ABD kazanacak.

Kendi elimizle kendi ayağımıza sıktırıyorlar ya, helal olsun bu İsrail’e.

Bu arada, @sosyalpencere kullanıcısı @yasinkesen twitter’da sahte hesaplar (@yeni_safak) üzerinden, bugünkü İsrail operasyonunu köpürtüyor. İsrail 3 kere topsakal dediğinde ortaya çıkan bizim beterböcek topsakallar misali, twitter operasyonlarına başladı. Cin olmadan adam çarpıyor. Top olmadan sakalı çıktı maşallah. Hormonlu top sakal hem de.

Ancak hemen keserim, dayanamam topsakala. Unutma ben bir Topsakal Berberiyim. Uzmanlık alanımdır Topsakallar.

Haydi Top Sakallar Traşa….

MEDYAGUNDEM

halkbank1

FETÖ’den Halkbank’a büyük komplo

Sabah gazetesinde Dilek Güngör’ün “FETÖ ABD’de yeni kumpas peşinde…” başlıklı yazısı şöyle… 17-25 Aralık’taki sivil …

halkbank1

Halk’ın bankası kuşatma altında

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 17-25 Aralık operasyonunda hedef tahtasına oturttuğu Halk Bankası’na, geçen hafta tekrar …

halkbank1

Halkbank kumpası ABD’deki paralel devletin işi

A Haber’de yayınlanan Arka Plan programında Halkbank’a yapılan FETÖ kumpası ele alındı. Sabah Gazetesi Yazarı …

1 Yorum yapıldı

  1. hedef saptırma 3. e şimdi doğalgazımız kesilmesin diye , yapılan üçkağıtlara müsaade edelim öylemi. dershanecilik yasaklanıyor, insanlar soruyor neden diye, “e mesele dershane değil kardeşiim” deniyor, bir savcı elinde delil var demek ki gözaltı yapıyor, şimdi kalkmış, “mesele halkbank değil kardeşiiim” diyorsunuz. peki hırsızın hiç mi kabahati yok. futbol takımı tutar gibi parti tutup, yaptığı herşeyi mübah görmek hoş bir davranış değil. herkes de aynı taktik, eleştirdiği kişiyi amerika ve israille ilişkilendirmek. parti gözlüklerini çıkarmak lazım artık, yoksa doğru göremez insan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir