Anasayfa / ANALİZ / ERDEM YAVUZ YAZDI! “CIA-MAAT”I ARTIK TEDAVİ DE KURTARMAZ!
erdem-yavuz

ERDEM YAVUZ YAZDI! “CIA-MAAT”I ARTIK TEDAVİ DE KURTARMAZ!

DNA

ERDEM YAVUZ YAZDI

twitter.com/erdemyavuz549 

Genetik talimatları taşıyan nükleik bir asitmiş DNA ve başlıca rolü de göz rengimizi, boyumuzu posumuzu ve cinsiyetimizi belirleyen bilgiyi uzun süreli saklamakmış.

Hayatımızın nasıl şekilleneceğinin kodları da DNA’larda gizliymiş. Bu ayarlar bir kere bozuldu mu çürümeye başlarmış organizma, bir daha da dikiş tutmazmış.

Uzmanları bilir. Cemaatin en önemli özelliği, yani DNA kodları; farklı ideolojiye sahip grup ve insanları ortak çıkar etrafında geçici koolisyonlar kurmaya ikna etmesi ve tüm bu faaliyetlerini şeffaf olmayan bir şekilde, perde gerisinden dini bir cemaat maskesiyle yürütmesidir.

İşte; Kenan EVREN, Turgut ÖZAL, Süleyman DEMİREL, Bülent ECEVİT, Çevik BİR, Tansu ÇİLLER. Sadece Tayyip ERDOĞAN’ı bir süre kandırdılar ama tam olarak yönlendiremediler.

Erdoğan’ın askeri vesayete yönelik mücadelesi nedeniyle desteklediği Cemaat, devlet içinde kendisini denetleyen bir mekanizma olmadığından kontrolsüz bir şekilde genişledi ve güçlendi.

İşte bu aşırı özgüven, sonu kesin ölüm olan bir yolculuğun fitilini ateşledi. 17 Aralık Darbe girişimi sonrasında şimdiye kadar saklandıkları Gölge Alanlar projektörlerle aydınlatıldı, perdeleri Açıldı, halk tarafından da eleştirilmeye, Gülen’in neden ABD’de yaşadığı, Mavi Marmara’da insanlarımızı şehit eden İsrail’i neden desteklediği ve Hakan Fidan’ı neden tutuklamaya çalıştığı sorgulanmaya, bankaları, okulları ve işadamları didik didik edilmeye başlandı.

İmamları deşifre olan, polisleri sürgün edilen, savcıları da dosyasız bırakılan CIA-MAAT’ın DNA’sı, radyasyona maruz kalmış insanlar gibi bozuldu. Kanserojen maddeler vücuda girmeye başladı bir kere. Sonuç kesin ölüm.

İşte, sutre gerisindeki gölgeliklerden tetikçilerini yönlendiren CIA-MAAT’ın fikir öncülerinden Kabak kod ve TOPÇİN gibilerinin cinsel tercihleri de, projektörler kendilerine tutulduğunda ortaya çıktı.

Yıllar yılı TOP-ÇİN, sutre gerisinde hemcinsleri ile cinselliğini sınırsızca ve özgürce yaşarken sorgulanmadı. Ancak yetiştirdiği öğrencileri şimdilerde; “Yıllarca biz onu, vurduğunu indiren biri olarak bilirdik. Meğerse hem indirip hem vurduran biriymiş.” demeye başladılar.

İşte yıllardır özenle saklamaya çalıştığı cinsel tercihleri deşifre olan TOP-ÇİN’in, üyesi olduğu CIA-MAAT gibi travma yaşamaya başladığı belli oluyor.

Kamuoyunun sadece Pirus isimli kitabın yazarı olarak tanıdığı TOP-ÇİN şimdilerde tam bir Twitter gurusu olmuş durumda. Geçenlerde beddualar düzerek “Tüm Cemaatler Tasfiye Edilecek” şeklindeki ifadesi, Cemaat’in her kesimle koalisyon kurabilme yeteneğini sekteye uğratacak cinsten.

Dedik ya, DNA’sı bozulan CIA-MAAT ve Akıllı TOPları da çürümeye ve çözülmeye başladı. Lakin kanserin tedavisi yok. Sonuç kesin ölüm, tedaviyle uğraşıp fazla acı çekmeyin. Ya pişman olduk deyip vicdanınızı hafifletin, ya da son çare ÖTANAZİ..

MEDYAGUNDEM

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

tekdag4

Habertürk’ü FETÖ’ye böyle teslim ettiler!

FETÖ Habertürk’ü bakın nasıl yörüngesinden çıkarıp, kimlerle nasıl kafesledi? MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütünün medya operasyonlarında adres …

erdem-yavuz34

MEDYAGÜNDEM 3 yıl önce TİB gerçeğini yazmıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün FETÖ’nün üssü TİB’in kapatılacağını açıkladı. MEDYAGÜNDEM TİB’in neden kapatılması gerektiğini daha 3 …

1 Yorum yapıldı

  1. Pensilvanya’da 1999 yılından sonra homoseksüllerin sayısında ciddi artış olmuş. Hatta sırf erkeklerin girip çıktığı bir tesis bile yapmışlar. Bunlar liderlerleri ile erkek erkeğe muta nikahı yapıyorlarmış. Heteroseksüel Muta kasetleri çıkınca bunların homoseksül muta nikahı videoları da çıkacakmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir