Anasayfa / ANALİZ / Erdem Yavuz kadın kılığına giren küçük topsakalı rezil etti!
erdem-yavuz70

Erdem Yavuz kadın kılığına giren küçük topsakalı rezil etti!

MÜSTEAR

ERDEM YAVUZ YAZDI

twitter.com/erdemyavuz549

Eskiden, daha internet icat olmadan, şimdi geleneksel medya dediğimiz gazetelerdeki bazı köşe yazarlarımız, kendi isimleri ile güncel konularda yazılar kaleme alırken, başka isimlerle de farklı konularda görüş belirtirmiş. Buna Müstear isimle köşe yazmak denirmiş .

Halen bazı gazetelerde bu gelenek devam ediyor. Hilmi Yavuz- İrfan Külyutmaz, Ahmet Turan Alkan- Recai Güllapdan, Fehmi Koru- Taha Kıvanç, müstear isimleriyle yazılar kaleme almışlar yıllarca.

Tabi günümüzde, İnternet İcat Oldu, Mertlik Bozuldu. Delikanlılık yerlerde sürünüyor. Özellikle de Twitter denen AT İzinin İT izine, Ot izinin de TOP izine karıştığı mecrada.

Her Beddua’dan sonra Mantar gibi türeyip, ortalığı kokutuyor, suyu bulandırıyor, üretilen sahte belgeleri ortaya saçıyor ve görevini yaptıktan sonra da yok oluyorlar.

İşte son Mantar ve TOP İzi bırakan Küçük TOP-SAKAL Baransu.

Meğerse, kendi isminin dışında son zamanlarda bir de Ebru Canlı (@CanliEbru) sahte ismi üzerinden tefrişatlarda bulunuyormuş. Güzel de bir bayan manken fotoğrafı koymuş, lakin saklanamadın Baransu. Sakalın gitmiş, ama TOP’un kalmış.

Neyse, Baransu’nun Twitter’da kullandığı sahte Ebru Canlı @CanliEbru hesabındaki resmi psikoloji konusunda uzman bir profesör arkadaşa gösterdim. Uzun uzun baktıktan sonra şöyle bir yorumda bulundu:

“Erkek Görünümlü bir HOMO Sapiens’in, bu resmi seçmesi yadırganmamalı. İçindeki Gizli İ….. Dışa Vurumu olarak yorumlanabilir.”

Profesör arkadaşım ayrıca “Yere Bakmanın” utangaçlığı yansıttığını, siyah renklerin de, kişinin gerçek ruhu ve kişiliği üzerindeki baskının ağırlığını tasvir ettiğini söyledi.

Pek aklım ermez böylesi entel dantel psikolojik tanımlamalara, ama insanların cinsel tercihlerine saygım var.

Beni ilgilendiren boyutu, kendi ismi dururken neden sahte bir hesap üzerinden suç işleme yoluna gittiği. Belki cevabı basit gibi görünüyor.

Biliyor ki, yakında kodesi boylayacak, kendisine kimse sahip çıkmayacak, en azından İT İZİ bırakmayayım derdinde.

Ancak yine de yakıştıramadım. Mangalda kül bırakmayan halinizden, delil bırakmayayım derdine düştünüz. Yazık.

Operasyon korkusunu ensenizde hissetmeye başladınız galiba. Her zaman söylüyorum. Korkunun ecele faydası yok diye. Sıraya Girin, Sıraya Girin. Yoksa vereceğiniz bilgilerin de bir değeri kalmayacak.

Fotoğrafını değiştirerek, sakalını keserek kendini saklayamazsın. İnsan Ölür Kalır Eseri, Eşek Ölür Kalır Semeri.

MEDYAGUNDEM

tekdag4

Habertürk’ü FETÖ’ye böyle teslim ettiler!

FETÖ Habertürk’ü bakın nasıl yörüngesinden çıkarıp, kimlerle nasıl kafesledi? MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütünün medya operasyonlarında adres …

erdem-yavuz34

MEDYAGÜNDEM 3 yıl önce TİB gerçeğini yazmıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün FETÖ’nün üssü TİB’in kapatılacağını açıkladı. MEDYAGÜNDEM TİB’in neden kapatılması gerektiğini daha 3 …

tib

MEDYAGÜNDEM’i haklı çıkaran manşet!

Bugün Milliyet’in sürmanşetinde yer alan TİB’deki “paralel kablolar”ı ilk kez geçen yıl MEDYAGÜNDEM’de Erdem Yavuz …

3 Yorumlar

 1. Yavrum ağdacının adresini versene!

 2. Şişşt! Pışşt!

 3. Yaktı beni yaktı beni yaktı beni yaktı beni
  Gözlerinin karası oldu yürek yarası
  Bu gönül macerası yaktı beni
  Senin için Ferhat olup dağları delmezsem, Kerem olup aşk narına yanmazsam namerdim. Sana evlenme teklif ediyorum. Nolur he de! Gurbanın olam! Gadan alam! Nolur he de! Hani Orhan Banın dediği gibi bir görüşte aşık oldum sana delice! Evet bir görüşte aşık oldum sana delice! Nolur he de, yüzükleri takalım. Hemen Muta nikahını da kıyalım. Evet, fakir biriyim ama bir Veli Ağaoğlu bulup on beş yıldızlı Jumeirah Zabeel Saray Otelinde balayı da yaparız. Nolur he de! Nayır noolamaz! Otuz altı ülkeyi gezdirecek parayı nereden bulayım. Nayır noolamaz! Akın abime ricit edem. Olmadı Koç, Doğan’a çıtlatayım. Seninle evlenmek için ülkemi bilem satarım. Yeter ki he de! Senin için Ananas tarlalarında ırgatlık bilem yaparım yeter ki he de! Her şeyi yaparım, her şeyi! Pensilvanya mı? Yav onu demeseydin eyi olurdu ya. Nayır nolamaz! Her şeyi de onu deme! Nayır nolamaz! Mesih Hoca olmaz mı?
  Kızlarla
  Ah aşkım aman (yaman) aşkım
  Sen ne dersen tamam aşkım, düeti de yapardık.
  Etme gurbanın olam, sen ne dersen tamam aşkım!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir