Anasayfa / GENEL / Ekrem Dumanlı’nın façasını bozan manşet!
akit-dumanli

Ekrem Dumanlı’nın façasını bozan manşet!

MEDYAGUNDEM.COM- Akit gazetesi bugün sürmanşetindeki “Dumanlı bu nasıl gazetecilik” sürmanşetiyle Zaman gazetesi genel yayın müdürü Ekrem Dumanlı’nın façasını fena bozdu.

Akit, Taraf’ın geçtiğimiz günlerde yayınladığı 2004 yılına ait MGK kararlarını Dumanlı’nın 3 bin 458 gün önce kendi gazetesinde yazdığını, ancak bugün hiç o yazıyı yazmamış gibi davrandığını ortaya çıkardı.

Akit’in sürmanşeti şöyle:

akit-dumanli

Dumanlı bu nasıl gazetecilik

28 Haziran 2004 tarihli yazısında, “MGK toplantısında Fettullahçılık tartışılmıştı… Bu konunun günlerdir özel servis yapıldığını medyada bilmyen yok” diye yazan Zaman Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı; aynı MGK toplantısını, sırf Hükümet’e vurmak için 9 yıl sonra haber yapan Taraf gazetesinin, “Büyük bir gazetecilik başarısına imza attığını” yazdı.

Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’nın 2004 MGK’sını 3 Bin 458 gün önce (9 sene 4 ay önce) 28 Haziran 2004 tarihinde köşesinde yazdığı ortaya çıktı. Dumanlı, 24 Haziran 2004 tarihinde gerçekleşen MGK topantısını 4 gün sonra yazmış. Ancak bu yazıyı sanki kendisi yazmamış gibi davrandı.

Dumanlı 9 yıl önce yayınlanan “-culuk, -cilik, bu nasıl gazetecilik” başlıklı köşe yazısında “Gizlilik özelliği taşıyan MGK toplantısı sonrasında neredeyse birbirinin kopyası bir bilgi sızdırılmıştı. Bu konunun günlerdir özel servis yapıldığını medyada bilmeyen yok aslında” diye yazdı. 9 yıl sonra bunu görmezden geldi.

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir