Anasayfa / ANALİZ / Ekrem Dumanlı’dan cevap var ama o habere değil!
ekremdu2

Ekrem Dumanlı’dan cevap var ama o habere değil!

Son olarak Türkiye’de saklandığı iddiasına Dumanlı cevap vermedi avukatları başka bir habere cevap yetiştirdi.


MEDYAGUNDEM.COM- FETÖ’nün kaçak militanlarından Ekrem Dumanlı’nın kaçmadığı, Türkiye’de saklandığı iddiasını gündeme getirdik, Dumanlı ses getiren o habere cevap veremedi. Herşeye cevap yetiştiren Dumanlı ve avukatları bugün Sabah gazetesinde çıkan bir habere cevap verdiler.

ekrem-ihbar

Ekrem Dumanlı’nın Twitter hesabından hakkında çıkan habere yönelik avukatlarının yaptığı açıklama duyuruldu. Dumanlı’nın hesabından şöyle denildi:

“Sabah isimli gazetede yer alan haberde iddia edildiğinin aksine İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülecek olan ve kamuoyunda ’14 Aralık Medyaya Darbe Operasyonu’ olarak da bilinen Tahşiyeciler Davası’nın iddianamesinde müvekkilim Ekrem Dumanlı sanık olarak yer almamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz”.

ekremdu

DUMANLI’NIN HESABI KİMİN ELİNDE?

Dumanlı hakkındaki her iddiaya açıklama yetiştiren avukatlarının, Türkiye’de bir DHKP-C hücre evinde saklandığına dair habere herhangi bir cevap vermemeleri dikkat çekici.

Asıl dikkat çekici olanıysa Dumanlı’nın Twiter hesabından yapılan paylaşımın üslubu. Belli ki Ekrem Dumanlı Twitter hesabına kendisi girmiyor, iz bırakıp yakalanma endişesiyle kendi üslubuna göre bir tweet atmıyor. Belli ki Dumanlı Twitter hesabını FETÖ’ye teslim etti ve ortadan kayboldu.

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir