Anasayfa / GENEL / Ekranda rezalet!
seda2

Ekranda rezalet!

2009’da foyasını ortaya çıkan Seda Sayan, yine aynı skandala imza attı. Kadırgalı’nın TV şovundaki ‘gelin ve damat adayları’; gerçek değil cast oyuncuları çıktı!


Seda Sayan’ın artık ne güvenilirliği kaldı ne de bir televizyon başarısı… Son dönemde TV programları sürekli yayından kaldırılan Kadırgalı, başarısızlığını komik reyting oyunlarıyla örtmeye karar verdi. Seda Sayan, bunun için de 2009’da imza attığı skandalın aynısına başvurdu!

REYTİNG İÇİN YALANCILIK

Takvim, 2009 Ekim’inde Seda Sayan’ın sunduğu programda ‘8 yıldır oğlunu arayan sözde mağdur Hafize Ana’nın aslında cast ajansına bağlı bir oyuncu olduğunu ortaya çıkarmıştı. Hafize Ana karakterine bürünen kadının oyuncu olduğunu bildiğini itiraf eden Kadırgalı, o dönem büyük tepki çekmişti. Seda Sayan, yeni başlayan evlilik programının daha çok izlenmesi için de yine vatandaşın gözünün içine baka baka yalan söylemeyi seçti. Seda Sayan’ın programına katılan ‘gelin ve damat adaylarının’ düzmece olduğu internet sitelerine verilen bir ilanla ortaya çıktı. “Yapacakları rol” başlığıyla verilen ilanda, 21-40 yaş arası kişilerden karşısındaki kişileri eleştirmeleri isteniyor.

seda

İŞTE REZALETİN KANITI

Geçtiğimiz günlerde programa katılan bir damat adayının aslında bir oyuncu olduğu internetteki bir ilanla kanıtlanmıştı. Rezaletin boyunu iyice arttıran Seda Sayan ve program yetkilileri, yeni bir verdi. İLAN, “Seda Sayan’ın programı için bay ve bayan arkadaşlar aranıyor” diye başlıyor. İlandaki ‘yapacakları ROL’ ibaresinden sonra ‘kesinlikle evlendirme programı değildir’ şeklinde uyarı yapılıyor.

seda1

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

portakal3

Fox TV’deki organize işleri kim soruşturacak; Fatih Portakal eşkıyalığa başladı

PKK sever Fatih Portakal’la ilgili bir skandal daha ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı Seda Sayan, Fatih …

portakal5

Fox TV’de organize işler; silahlı tehdit skandalı

Seda Sayan; sevgilisi Erkan Çelik’in adam tutarak Zuhal Topal’ın programını karıştırttığı iddiasını yalanladı: Adama komplo …

chp1

Bu da CHP’nin gündemi!

Tüm dünya ve Türkiye, Irak ve Suriye’deki olaylara kilitlenirken, CHP ise gündemine magazin dünyasını aldı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir