Anasayfa / KULİS / Ekonomi basınının konuştuğu dedikodu manşeti!
feridun3

Ekonomi basınının konuştuğu dedikodu manşeti!

MEDYAGUNDEM.COM- Ekonomi basınının yakından takip ettiği borsagundem.com sitesi bugün ilginç bir “kulis” manşeti attı. “Ekonomi basınının konuştuğu beraberlik” başlıklı haber bir “ekonomi kulisi”nden çok, sanki bir “aşk dedikodusu”nu haber veriyordu.

Haber siteden saatler sonra kaldırıldı.

Haberi önemli kılansa kahramanının kimliğiydi.

Gülen örgütünün iş dünyasındaki markası TUSKON ve Bank Asya‘nın resmi ajansı Kripto PR’ın sahibi ve Gülen örgütüyle bağlantılı Feridun Yılmaz, bakın o sitede nasıl haber oldu:

feridun

feridun1

feridun2

GÜLEN ÖRGÜTÜNÜN OPERASYON AJANSI

Bir dönem Gülen örgütünün tetikçi sitesi Postmedya’nın arkasındaki isim olduğu iddia edilen Feridun Yılmaz’la ilgili bu haber baştan sona bir “iş ortaklığı” değil, bir “gönül ilişkisi”ni ima ediyordu. Postmedya isimli tetikçi site ve bir dönem arkasındaki Ayasofya PR ajansı da Yılmaz’la bağlantılıydı. Ayasofya PR ile beraber Gülen örgütünün ajanslarından olan Kripto PR yani Feridun Yılmaz’ın sahibi olduğu şirket aynı zamanda postmedya isimli tetikçi siteyi de müşterileri için kullanıyor, bültenlerini, reklamlarını yayınlıyordu.   Gülen örgütünün havuz olarak kullandığı bu terör sitelerini reklamla besleyen bu ajanslar aynı zamanda örgütün şirket, dernek ve medya ilişkilerini de yürütüyor. 

Evli ve  çocuk sahibi olduğu bilinen Feridun Yılmaz’la ilgili haberdeki “kanatları altına aldı”, “yat alacak”, “kat alacak” imaları bir gönül ilişkisinin dedikodusu gibi.

O SİTE HABERİ NİYE YAYINDAN KALDIRDI?

Ekonomi basını Feridun Yılmaz ile borsagundem.com sitesi arasındaki bağlantıyı da bilir. İlginç olan bu haber sonra neden yayından kaldırıldı merak ediliyor.

 

MEDYAGUNDEM

feridun1

FETÖ’nün o PR şirketi isim değiştirip iz yok ediyor

Fetullahçı Terör Örgütü’yle bağlantılı şirketlerin kökünün kazınması için operasyonlar devam ederken örgütün PR şirketleri için …

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

fetopr6

FETÖ’nün o PR şirketlerine operasyon yok mu?

Fetullahçı terör örgütünün finans ayağında özellikle PR şirketleri de etkili rol oynuyor. Ancak henüz o …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir