Anasayfa / ANALİZ / Amberin Zaman’ı “s-ke, s-ke öldürmek”le tehdit edenler Oda TV’ciler çıktı!
amberin2

Amberin Zaman’ı “s-ke, s-ke öldürmek”le tehdit edenler Oda TV’ciler çıktı!

MEDYAGUNDEM.COM- Ulusalcıların “coşku adamı” Nihat Genç, 11 Ağustos günü CHP’nin yaşadığı ağır hezimet sonrası Oda TV’deki yazısında aynen şöyle yazdı:

“CHP’yi ele geçirmişler ya, seçmeni de mecbur çaresiz peşlerinden sürükleyecekler, bunun da adına ‘tıpış tıpış’ demişler, tıpış tıpış diye bir şey yok, bunun argodaki adını herkes biliyor ve zaten öyle algıladı, ..ke ..ke’dir bu. Tüh, lafsonunda ..ke ..ke’ye geldi, lafın bundan sonrasına genel ahlak uyarısı yapalım, herkes okumasın.” 

“Kurtlarla seks” başlıklı yazısında Genç, seçmene “tıpış tıpış sandığa gideceksiniz” diyen Kılıçdaroğlu’na çakmıştı. “Tıpış tıpış oy vereceksiniz”den sonra Nihat Genç bunu “s.ke s.ke oy vereceksiniz” diye tercüme etti.

nihat

İşte “s.ke s.ke”nin mucidi Nihat Genç’ten sonra Türkiye bu kez Taraf yazarı Amberin Zaman’ın lügate soktuğu “s.ke s.ke öldürmek”le sarsıldı.

amberin1

Taraf’taki tamamen kirli, iğrenç, fantezi ve hayal dünyasındaki sapkın eğilimleriyle dolu yazısıyla Amberin Zaman nasıl hastalıklı bir ruh yapısına sahip olduğunu da gösterdi.

Amberin Zaman “s.ke s.ke öldürecekler” diyerek Ak Partili çevrelerden kendisine tehdit geldiğini iddia etse de, Taraf yazarına en ağır yorumları Oda TV okurları yaptı.

Oda TV’de yayınlanan Amberin Zaman’ın iğrenç yazısına gelen okur yorumları şoke etti.

Amberin Zaman, Selin Girit, Ceyda Karan’ı “s.ke s.ke öldürmek”le tehdit edenler  yorumlara bakılırsa Oda TV’ciler.

“Aşağılık kadın”a “tıpta böyle bir ölüm şekli yok zevk almaya bak” diyen bile oldu, Oda TV okurları Amberin Zaman’ın listesine Nazlı Ilıcak’ı da ekledi.

Amberin Zaman’ın lügate soktuğu çirkin deyim sanırız tıp dünyasını da sarstı.

İşte Zaman’a oda TV okurlarından gelen şok yorumlar:

yorum-amberin yorum-amberin1 yorum-amberin2 yorum-amberin3 yorum-amberin4 yorum-amberin5

amberin-yorum1

 

 

MEDYAGUNDEM

amberin

Gazeteci değil terörist!

Mesleki olarak gazetecilik yapıyor ancak yaptığının Türkiye düşmanlığından başka izah edilecek bir yanı yok Amberin …

amberin

Terörist söylüyor gazeteci kılıklı tetikçi yazıyor

Türkiye’nin Sincar’da PKK hedeflerini vurmasıyla ilgili bir yazı kaleme alan Amberin Zaman, bölgede karışıklığın arttığını …

amberin

Cahil Amberin al da oku neymiş mesele öğren!

Bu aşağıda gördüğünüz tweeti okuduktan sonra bu yazıyı yazasım geldi. Bir mention atıp geçiştirilecek kadar …

2 Yorumlar

  1. Dikkat Amberin Var!!!

    Amberin gız, şu olaya bir açıklık getirseydin, bu fantezilerin neyin nesi-fesi-külahı bunu bir anlasaydık! Kimin için söyledin bunları? Hııı! Seni buğadar çılgına çeviren ne ola ki? Bu hopur hopur hoplaman ‘Menopoza’ girmeden önceki son çıkış mıydı yoosam! Get gız deli! Devamı mı var? Sürpriz heee! Hazırlık yapıyorsun heee! Takviye yaptırdın mı? Viagrayı boş ver mesir macununa dayan! Amberin biraz bana danışıklı döğüş gibime geldi, ne dersin? İngiliz casusluk okulunda bunun eğitimini mi aldın? Amberin duyduğuma göre, bah duyduğuma göre diyorum, birazda yüzünden cildinden de anlaşıldığına göre ayakların…falan çok fena kokarmış, yanına yaklaşılmayacak kadar kötü! Bu yüzden de kimse yanına dahi yanaşmazmış! Hele yazın! Çok fena imiş! Hııı! Doğru mu? Amberin benim anlamadığım senin zeka seviyendeki birini nasıl olup da İngiliz Casusu yaptılar? Hemi gız! Sırrın ne? Doğru söyle! Amberin böyle çıkışlar yapmanın ardında psikolojik harekat mı yatıyor? Oyun mu oynuyorsun? Gelecek günlerin senaryosunu mu yazıyorsun? De gız söyle! Geçen yıllarda da çok kıllandım, ağdacıya falan gideceğim diye uluorta cıyaklamanın bir sebebi olması gerekir. Çözemiyorum! Amberin seni görevlendirenlere karşı, görevini yerine getirememenin mahcubiyeti mi var? Amberin, beni çok uğraştırıyorsun, olmaz böyle bir şey, seni haraya kapatmaya karar verdim, belki orada aklın başına gelir. Hara ne biliyor musun? Damızlık Beygirlerin olduğu, yetiştirildiği yer, ağğğnadın mı? Eyi mi? Kaliteli damızlıklar elde edilir de! Nörüyüm başka bir şey düşünemiyorum.

  2. kadın kılıklı yamyam kabilesi gözü dönmüş bir şehvetle saldırıyorlar milli iradeyi mağlup etmek için. Allah topunun şerrinden muhafaz etsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir