Anasayfa / GENEL / ‘Duran adam’la ilgili bu iddia çok konuşulacak!
yigit-duran-adam

‘Duran adam’la ilgili bu iddia çok konuşulacak!

MEDYAGÜNDEM- Şimdi de “duran adam” diye bir icat çıkardılar. Taksim’de başlayan ve 20 gün süren ‘Gezi Parkı’ eylemlerinin en ilginci dün Atatürk Kültür Merkezi önünde gerçekleşti.Polisin Gezi Parkı’na yaptığı müdahaleyi protesto eden Erdem Gündüz isimli performans sanatçısı, pazartesi günü 18.00’de başladığı eylemi aslında bir ay sürdürecekti ancak gerilimi artırmasın diye gece geç saatlerde sona erdirdi.

Konuyla alakalı ilk açıklamayı yapan Erdem Gündüz, “Gözaltına alınma pahasına durmaya devam edecektim ama yanımdakileri gözaltına alıyorlardı!” dedi.

Gazeteci Yiğit Bulut ise “duran adam”la ilgili Twitter’da çok çarpıcı bir iddia ortaya attı. Bulut, “’Duran Adam’ dedikleri arkadaş, geçen hafta neden 3 gününü Alman Konsolosluğunda geçirdi ? Ne büyük tesadüfler değil mi” diye yazdı.

Bulut’un bir iddiası da Alman milletvekili Roth ile ilgiliydi:

“Alman siyasetci Claudia Roth hangi işadamları ile hangisinin evinde yemek yedi? ‘Ne olursa olsun Erdoğan’sız olsun’ planı hakkında ne konuştular ? Hangi Alman firması 30 Mayıs-30 Haziran arasında Taksim’deki otelden 40 oda ayırttı ve peşin ödeme yaptı?”

yigit-alman-tweet

MEDYAGUNDEM

husnu8

Bu gerizekalıya verdiğimiz maaş haram olsun

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut CHP milletvekili Hüsnü Bozkurt’un referandum için söylediği …

yigit

Halkbank neden FETÖ ve derin ABD’nin hedefinde?

A Haber’de “Halkbankası neden FETÖ ve ‘derin ABD’nin hedefinde? Yeni operasyonun amacı ne? soruları Söz …

yigitb

‘Hayır’ çıkarsa planları kaos ve Türkiye’yi işgal

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili çarpıcı değerlendirmelerde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir