Anasayfa / GENEL / “Duran adam”dan sonra Almanya Koç’un Divan’ına da ödül verdi!
divan-almanya

“Duran adam”dan sonra Almanya Koç’un Divan’ına da ödül verdi!

MEDYAGUNDEM.COM- Gezi kalkışmasında Almanya’dan gelen piyanist saatlerce Taksim’in ortasında piyano çalar, “Bu Alman da nereden çıktı?” diye sormanız suç!

“Duran adam” diye biri çıkar, Gezi kalkışmasından önce 3 hafta Alman Konsolosluğunda vakit geçirir, sonra Almanya’dan “duran adam”a ödül verilir, “Ne iş bu ödül?” diye sorarsınız, “Vayyy komplocular” diye üstünüze çullanırlar.

duran-adam-almanya

Gezi kalkışmasında Divan Oteli’ni eylem üssüne çeviren Koç’a da şimdi Almanya’dan ödül verildi. Haber, Gezi provokatörü Hürriyet’in internet sitesinde 24 saattir manşette tutuluyor.

Gezi Parkı eylemleri sırasında göstericilere kapılarını açan Divan Otel’e de Almanya’dan ödül geldi. Ödülün gerekçesinde Divan’ın Gezi Parkı protestolarında “sivil dayanışma ve cesaretin önemli bir örneğini” ve “misafirperverliğin kriz anlarında da ne kadar gerekli olduğunu” gösterdiği vurgulandı.

Dünya otelcilik sektöründe en prestijli ödüllerden sayılan ‘Hospitality Innovation Award’a bu yıl Divan Otelleri’nin sahipleri Ali Koç ile Semahat Arsel layık görüldü.

Merkezi Münih’te bulunan PKF hotelexperts isimli kuruluş tarafından verilen ödülün çarşamba akşamı Münih’te yapılacak bir törenle sahiplerine takdim edileceği duyuruldu.

Şimdi “Bu da mı gol değil?” diye sorsak suç mu olur?

MEDYAGUNDEM

truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda …

merkel3

BİLDiğin Hitler kafası!

Başından beri Türkiye’ye düşmanlığından rant devşirme derdine düşen Alman siyasetçilerin şimdiki hedefi eylüldeki seçimler…. Uzun …

merkel

Skandal; camileri FETÖ’ye teslim edecekler!

Darbe girişimi sonrası Diyanet imamlarını casuslukla suçlayan Almanya’nın amacı, bu camileri FETÖ’ye teslim etmek. FETÖ’nün …

1 Yorum yapıldı

  1. Rüzgara karşı işeyen adam ve çocukları bu ödülü aldıkları takdirde, Darbe Girişimcilerine yataklık etme suçlarını itiraf etmiş, suçu kabullenmiş olmayacaklar mı? Darbecilerin reviri olarak kullanılan Divan Oteli ile ilgili açıklamaları TÜSİAD başkanına yaptırdıklarında şoke olmuştum, şimdi Ali Koç ile Semahat Arsel üzerinden Divan Oteli için ödül verilmesi olayı daha da enteresan hale getirmeye başladı. Hukuktan bir şeyler kaçırmak için hazırlanmış tezgah kokusu burnumun direğini sızlatmaya başlattı. Şunlara birisi Hukukun arkasına dolanıp iki puan alma döneminin kapandığını anlatsın veya anlasınlar. Klasik KOÇ taktikleri veya hokus pokusuna maraba diyelim. MARABA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir