Anasayfa / GENEL / Doğan medyası bu ülkenin kanser hücresidir
cem-fuat

Doğan medyası bu ülkenin kanser hücresidir

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur, Medya Kritik Programı’nda FETÖ’cü alçakların 1 Nisan ve 7 Nisan’da okullarda gezi benzeri bir hareket başlatacakları uyarısında bulundu. Uğur, “Bu hareketleri CHP de destekleyecek. Şimdiden herkesi uyarıyorum” dedi.

MHP’den atılan Meral Akşener’in FETÖ ağzıyla konuştuğunu belirten Fuat Uğur, “Meral Akşener, ‘Referandumdan yüzde 100 evet çıksa bile meşrutiyeti yok’ diyor. Kimden aldığın yetkiyle bunu söylüyorsun? Fetullah Gülen denen terörist sürekli bahar bahar diye sayıklıyor. Buradan uyarıyorum. Bu alçaklar 1 Nisan ve 7 Nisan’da okullarda gezi benzeri hareketler başlatacaklar. CHP de bu hareketleri destekleyecek. Şimdiden gereken yapılmalı” dedi.

Akşener’in hiç bir tabanı olmamasına rağmen Hürriyet Gazetesi tarafından haber yapılmasını da eleştiren Fuat Uğur, aynı kurumdan olan Doğan Haber Ajansı’na da sert çıktı. CHP’li Bektaşoğlu’nun kahvehanede ‘Evet’ diyenlere saldırdığını ancak DHA’nın bunun tam tersini yazdığını kaydeden Uğur, “Utanmaz, rezil, ahlaksızlar. Utanmaz alçaklar. Kepazeliğin dibini buldunuz. Haberciliği yerin dibine soktunuz” diye konuştu.

KÜÇÜK: DOĞAN YAYIN GRUBU BU ÜLKENİN KANSER HÜCRESİDİR

Gazeteci Yazar Cem Küçük, “Pensilvanya’nın ağzıyla konuşuyor” dediği Meral Akşener’i haber yapan Hürriyet Gazetesi’ne çok sert dille yüklendi. Küçük, “Doğan Yayın Grubu bu ülkenin kanser hücresidir. Sökülüp atılmadan vücut rahat etmeyecektir. Bunun atılması lazım ve atılacaktır da” dedi. Gruptaki haberleri FETÖ’cü Eyüp Can’ın ve yardımcısı Bülent Mumay’ın yaptırdığını belirten Cem Küçük, “Bülent Mumay, şimdi nerede? Türkiye düşmanı manşetler atan Blick Gazetesi’nin temsilcisi olmuş. Bu hainlik bazı gazetecilerin genlerinde var” diye konuştu.

MEDYAGUNDEM

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

kk-pkk

İşte teröristbaşı Feto’nun kriptolu talimatı!

Türkiye gazetesinde Fuat Uğur’un “Fetullah’ın son gizli talimatı ve ailelere öneriler” başlıklı yazısı şöyle… Cumartesi …

kk-pkk

Provokasyonun fitilini Pendik’te mi ateşleyecekler?

Türkiye gazetesinde Fuat Uğur’un “Pendik’te olup bitenler ve CHP yürüyüşündeki karanlık noktalar” başlıklı yazısı şöyle… …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir