Anasayfa / GENEL / Doğan medya grubunda büyük işten çıkarma dalgası!
dogan5

Doğan medya grubunda büyük işten çıkarma dalgası!

Doğan Medya Grubu’nda küçülme politikası gereği tensikat için düğmeye basıldı.

Doğan Medya Grubu’nda yüzde 30 küçülme için harekete geçildi. Doğan Medya Grubu’nda medya varlıklarının satışıyla beraber başlayan “küçülme” hareketi dün itibariyle yeniden start aldı.Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ yaptığı açıklamalarda “küçülme konusunda irademiz sürüyor” demişti.

Gruba bağlı Hürriyet, Posta, CNNTÜRK, D Yapım, DHA, D-Smart, Doğan Dergi Grubu‘nda işten çıkartmalar için gerekli çalışmalar başlatıldı.

36 KİŞİ İŞTEN ÇIKARTILDI, 120 KİŞİ SIRADA

İlk tensikat dalgası ise dün itibariyle D Yapım‘ı vurdu. D Yapım’da görev yapan teknik elemanlardan 36 kişi işten çıkartılırken bu sayının 120’yi bulacağı belirtiliyor.

Gruba bağlı gazete, dergi, ajans ve televizyonlarda yöneticilerden tensikat listeleri istendiği ve yıl sonuna kadar grupta yüzlerce çalışanın işsizler ordusuna katılacağı öğrenildi.

MEDYAGUNDEM

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

mehmet

Doğan medyasının sinsi oyunu

Hürriyet yazarı Mehmet Y. Yılmaz’ın bugünkü yazısında darbeyi ihbar eden Binbaşı O.K hakkında bazı iddialarda …

zirve

Hürriyet’in şaibeli zirvesi

Doğan Medya Grubu’nun para karşılığı haber ve yayın yaptığı advertorial işlerinden ‘Gelişen Bölgeler Zirvesi’nin 9.’su …

3 Yorumlar

  1. Ne bekleniyordu acaba çok merak ediyorum kimin üstüne bu kadar gidilse işin sonu kötüye bağlanır. Bağımsız yayıncılık yapan kurumun üstüne gidersen olacağı budur.

    • selahaddin aktaş

      hala mı bağımsız yayıncılıktan bahsediyorsunuz. bu heriflerin iktidara gekek yazılarında ve gerekse tv lerde söylemedikleri mi var…aynen mart kedileri gibisiniz..yeter artır yeter. bu kadar düşmanlık yeter…nankörlük yapıyorsunuz…senin adamlarının 28 şubat fitne operasyonundan sonra iktidara getirdiği o meşhuur koalisyon, bankaları batırdı, devleti iflas ettirdi. para yok pul yok, memur ve emeklilerin maaşlarını ödemek için Belçika gibi bir ülkeden yüksek faizla yalvar yakar bir milyar dolar alıp maaşları ödediğini ne çabuk unuttunuz. kalkınma hızı eksilerde..hiç bir yatırım yok. milli gelir 5000 lira ve işin altından kalkamayınca ki bazılarınca büyük büyük vurgunlar vurulmuştur..aksi halde bir devlet nasıl iflas eter. ve o kişiler doyduktan sonra, devleti IMF, genel valisi kemal dervişi gönderdi ve bunlar da utanmadan ve de hiç arlanmadan için boşalmış devleti, perişan devleti kemal dervişe teslim ettiler. siz hala neyin peşindesiniz de Türkiye tarihinde hiç bir zaman başaramadıkları muasır medeniyet diye boş boş kunuşanların parmaklarını ileri doğru uzattıkları o muasır medeniyeti hiç bir zaman yakalayamadı palavracılar ve bunu ak parti iktidarı gerçekleştirdi…yoksa gene aç kalanlar mı devleti beyeşten ele geçirip devleti soyacaklar…başka hangi sebeble ve hangi yetenekle geçmişteki haline, hallerine bakmadan sıkılmadan iktidara talip olabiliyorlar. insanda yüz lazım yüz..ne yaptınız bu ülke için şimdiye kadar. fitnecilik, fesatlı, dedikodu, kışkırtma, yalan dolan, iftiralala ülke aleyhinde çalışıyorsunuz. yazıklar olsun size….sizin demokrasi ile ilginiz yok. seçim kazanamayacağınızı biliyorsunuz, ama belki o küçük kafalarınızla darbe yapmak peşinde dolaşıyorsunuz. kaç kere denezidiz, aldınız üçten birini..geçmişiniz darbe ve muhtıralarla rejimin dibine dinamik koymakla geçti..bu anti demokratik işlerinizden başka hangi elle tutulur iş yaptınız…bu milleti yıllarca askeri vesayet, hukuk vesayeti vs lerin baskısı altında yaşattınız..ve hala ak partiye laf söyleyebiliyorsunuz…aydın mış mışsınız. bu nasıl aydınlıktar..hayır bu kafadakiler aydın filan değildir..çünkü bunların içleri kapkaradır ve diktatör kafalıdırlar…yazıklar olsun böyle kafa taşıyanlara…

  2. dogan grubu bu ulkeye kaos getıremıceksınız
    sonuna kadar tayyıp

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir